Китель для жарких регионов СССР

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем конькобежец, 17 тра 2017.

  1. конькобежец

    конькобежец Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    239
    Адреса:
    Чернігів Україна
    Приветствую всех.
    Я так понял-это китель для жарких регионов? Размер 48\3
    Подскажите пож. по редкости и стоимости.
     

    Images:

    DSCF4820.jpg
    DSCF4821.jpg
    DSCF4822.jpg
    DSCF4823.jpg
    DSCF4824.jpg
    DSCF4825.jpg
    DSCF4826.jpg
    DSCF4827.jpg
    1. 300 грн.
    2. ММГ підривника
      400 грн.
    3. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    4. Гарматне 10 фунтове ядро
      450 грн.
    5. 55 грн.
  2. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    45
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Это китель для жарких, обычных и холодных районов СССР, а по простому обычное хб. По распространению миллионы экземпляров. Цена соответствующая
     
    сєрьога та Виталий Павлович подобається це.
  3. сєрьога

    сєрьога Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    309
    Лоти
      на продажу:
    17
      продані:
    573
    Повідомлення:
    6.428
    Адреса:
    Місто Лева
    150-200 грн.
     
    qwerty3 подобається це.
  4. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    Цікавий кітель. Але не для жаркого клімату.

    Невже такий і звичайний? А де ж металевий гачок на комірці?
     

    Images:

    Безымянный.png
  5. Чапайтис

    Чапайтис Leutnant

    Повідомлення:
    1.965
    Адреса:
    Украина, Одесса
    Это действительно китель для жарких районов или для ВДВ.
    Такие кителя, в гимнастерочной ткани, продаются по 300-500 грн ща штуку. Спрос небольшой
     
    D-day подобається це.
  6. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    І тут не попали!
    Це кітель зразка 1969 року офіцерський в комплекті з пристібним підкомірцем.
    Тканина - бавноняно-прядильна.
    Вони випускалися в період 1969-72 років із запасів старої тканини.
    У солдатському кітелі для жарких районів- верхній ґудзик був маленьким і не було пристібного комірця.
    І кітелі ці дуже рідко зустрічаються.

    ррлрл.png
     
    Останнє редагування: 29 тра 2017
  7. Чапайтис

    Чапайтис Leutnant

    Повідомлення:
    1.965
    Адреса:
    Украина, Одесса

    Трохи помиляєтесь.
    По перше - я ніде не казав про то що кітель солдатський. Він дійсно офіцерський, на зо вказують пришиті петлиці, гудзики захистного кольору, пристібний підкомірець, а також (у більшості випадків) - два внутрішніх кармана.

    Але у офіцерів, які були не з ВДВ чи не проходили службу у спекотних регіонах - були закриті напіввовняні кітеля. "Закриті" - мається на увазі інший крій самого коміра, на якому також був присутній гачок.

    На цьому кітелі також є маленький гудзик, так само як і "відкритий" крій коміра.

    Щодо рідкості кітелів - особливо рідкі це кітеля післе 73 року, вироблені із 100% бавовни (арт. тканини 3303)
     
    sokyrnyk подобається це.
  8. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    Дійсно- ґудзик маленький. Але ці кітеля шились дуже обмежений час і була невелика кількість. Такий кітель міг носити офіцер ВДВ в незалежності від клімату.
    Ось тут він є: http://forum.guns.ru/forummessage/275/1711824.html