Китель для жарких регионов СССР

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем конькобежец, 17 тра 2017.

  1. конькобежец

    конькобежец Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    239
    Адреса:
    Чернігів Україна
    Приветствую всех.
    Я так понял-это китель для жарких регионов? Размер 48\3
    Подскажите пож. по редкости и стоимости.
     

    Images:

    DSCF4820.jpg
    DSCF4821.jpg
    DSCF4822.jpg
    DSCF4823.jpg
    DSCF4824.jpg
    DSCF4825.jpg
    DSCF4826.jpg
    DSCF4827.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Лесной коп . Помыто - почищено , без ВВ . Есть клейма . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты...
      500 грн.
    2. СОДЕРЖИМОЕ ИЗЪЯТО .РЕЗЬБА ОТЛИЧНАЯ.
      270 грн.
    3. Немного почищено - помыто . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты!!! Лоты разбиваю и комбинирую...
      350 грн.
    4. С болота в вашу коллекцию. На ~ 44 г. Есть несколько. В лоте один. Капсуль убран. Фото старые. По...
      289 грн.
    5. Верхняя часть противотанковой мины. Лот 3 Запескоструена. Металл крепкий. Всё на фото. Для любых це...
      700 грн.
  3. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    45
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Это китель для жарких, обычных и холодных районов СССР, а по простому обычное хб. По распространению миллионы экземпляров. Цена соответствующая
     
    сєрьога та Виталий Павлович подобається це.
  4. сєрьога

    сєрьога Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    309
    Лоти
      на продажу:
    17
      продані:
    573
    Повідомлення:
    6.428
    Адреса:
    Місто Лева
    150-200 грн.
     
    qwerty3 подобається це.
  5. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    Цікавий кітель. Але не для жаркого клімату.

    Невже такий і звичайний? А де ж металевий гачок на комірці?
     

    Images:

    Безымянный.png
  6. Чапайтис

    Чапайтис Leutnant

    Повідомлення:
    1.965
    Адреса:
    Украина, Одесса
    Это действительно китель для жарких районов или для ВДВ.
    Такие кителя, в гимнастерочной ткани, продаются по 300-500 грн ща штуку. Спрос небольшой
     
    D-day подобається це.
  7. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    І тут не попали!
    Це кітель зразка 1969 року офіцерський в комплекті з пристібним підкомірцем.
    Тканина - бавноняно-прядильна.
    Вони випускалися в період 1969-72 років із запасів старої тканини.
    У солдатському кітелі для жарких районів- верхній ґудзик був маленьким і не було пристібного комірця.
    І кітелі ці дуже рідко зустрічаються.

    ррлрл.png
     
    Останнє редагування: 29 тра 2017
  8. Чапайтис

    Чапайтис Leutnant

    Повідомлення:
    1.965
    Адреса:
    Украина, Одесса

    Трохи помиляєтесь.
    По перше - я ніде не казав про то що кітель солдатський. Він дійсно офіцерський, на зо вказують пришиті петлиці, гудзики захистного кольору, пристібний підкомірець, а також (у більшості випадків) - два внутрішніх кармана.

    Але у офіцерів, які були не з ВДВ чи не проходили службу у спекотних регіонах - були закриті напіввовняні кітеля. "Закриті" - мається на увазі інший крій самого коміра, на якому також був присутній гачок.

    На цьому кітелі також є маленький гудзик, так само як і "відкритий" крій коміра.

    Щодо рідкості кітелів - особливо рідкі це кітеля післе 73 року, вироблені із 100% бавовни (арт. тканини 3303)
     
    sokyrnyk подобається це.
  9. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    Дійсно- ґудзик маленький. Але ці кітеля шились дуже обмежений час і була невелика кількість. Такий кітель міг носити офіцер ВДВ в незалежності від клімату.
    Ось тут він є: http://forum.guns.ru/forummessage/275/1711824.html