Запрет Вконтакте, Мэйл.ру, Яндекса и т.д.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Hannelora, 16 тра 2017.

Статус теми:
Закрита.
  1. tester49

    tester49 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    511
    ничего, скоро поросенко закроет и пейсбук с твиттером, и инстаграм до кучи; ведь и там вата, там кацапы, там и фсб информацию черпает! там пропаганда, подрывная деятельность! не хотят холопы радоватся, и делать ку! чучхе не воспринимают,
    я посмотрю тогда на таких сирых, как они запищат; "а как жи, а ми же, питриоты.. украина.. война.. " и будут постить фоточки свои на стену.. в туалете скотчем, и свобода слова будет, только слово нужно будет говорить про себя, не шевеля губами
     
    Novikov79, Чкалов, restler09 та 4 іншим подобається це.
    1. (в наявності 499 шт.)
      Продам резинові кульки 9мм вага(0,5 г.) виготовленні з гуми 7-В-14 Ціна 250грн. за 100шт. Інших розм...
      250 грн.
    2. Продам Форт 12р 2004 року для тих хто розуміе у доброму стані. Настріл незначний, лежав весь час...
      25000 грн.
    3. (в наявності 150 шт.)
      Патрон с резиновой пулей АЛ-9Р 9 мм для револьвера Корнет-С. Производства МПП Вьюга; 2020г. В коробк...
      30 грн.
    4. В комплекті кабура та додатковий магазин. Територіально Хмельницький
      35000 грн.
    5. Курок +тяга+пружина, немного б/у, отличного состояния. Для моделей АЕ/ПГШ 790.
      150 грн.
  2. IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Хлопаки ,тема вже себе вичерпала,залишається тільки сратися з останньою ватою і кацапскою шваллю яка ще є на цьому форумі,бо для них закритіє однотрахніків і вкотакегів це дуже сильний удар.
    Так що пропоную закрити цю тему.
     
    Рост76, Karat, Oprishok та 27 іншим подобається це.
  3. IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    П.С.
    Перепрошую за мій гуцульсько-жлобський ....:D
     
    Рост76, Oprishok, kelt та 5 іншим подобається це.
  4. Klammer

    Klammer Oberschütze

    Повідомлення:
    10
    100%
     
    Рост76, Oprishok, kelt та 3 іншим подобається це.
  5. ДАГОТ

    ДАГОТ Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    2.901
    Адреса:
    Украина
    Навіщо закривати тему?
    Сьогодні другий день плакальщіц по вк , хай ізлівають свою ватну душу , це так кумедно))
     
    gunrifle, Karat, Oprishok та 11 іншим подобається це.
  6. tester49

    tester49 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    511
    вот наше будущее ,член нато, почти в европе http://araratnews.am/эрдоган-закрытие-доступа-к-twitter-является/?lang=ru

    я смотрю, сейчас много развелось лже-патриотов, которые прикрываясь словами 'вата' 'война', загоняют страну своей ограниченностью прямо в кандалы; но мы то знаем, патриотов всегда было мало; как и людей, которые не прогибались под любую систему;
     
    AMER, Igor 21, Gromoff та 8 іншим подобається це.
  7. Vitaliyj

    Vitaliyj Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.852
    Адреса:
    м.Черкаси Україна
    Головне аби кацапів убивати не заборонив.
     
  8. Vitaliyj

    Vitaliyj Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.852
    Адреса:
    м.Черкаси Україна
    Тяжко вам мабуть з таким вашим "будущім"..
     
    gunrifle, Гаваретчанин, Oprishok та 13 іншим подобається це.
Статус теми:
Закрита.