Вітаю форумчан. Весь архів білетів ....... району Львівської області в кількості 260+шт. Цікавить в який розділ і з яким стартом виставити. Наперед вдячний.
Тут такое не пользуется спросом. И оценивать такое и продавать лучше здесь - https://auction.violity.com/
Туристам во Львове продавать-попадает под закон про декомунизацию... Сразу могут возникнуть проблемы-оно того не стоит.
Володя, ві Львові не все так страшно, як Вам по ящику розказують. Запрошуємо до нас : Дякую всім за перегляд теми і коментарі. Тему можна закрити. З повагою до всіх
Я знаю-был там зимой. Все супер и люди и сам город-у меня там родня!. Я имел ввиду не именно Львов-а в общем. Ну а написал -как сказал ТС- " продавать туристам во Львове" . С Ув.