Скифский меч

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем timm, 12 тра 2017.

  1. timm

    timm Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    41
    Повідомлення:
    872
    Добрый день, помогите определить приблизительную стоимость этого меча?
    Заранее спасибо.
    [​IMG]
     
    Armes, MISHAvsACE400i, Отто Конотоп та 8 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Две Звезды ГСС. ========= 1. МЕЛЬНИКОВ Николай Кириллович (1922—1993). Лейтенант. Командир звена 210...
      500000 грн.
    2. (в наявності 1 шт.)
      Планка польової колодки. Німеччина.
      200 грн.
    3. Польова колодка: Вислуга + Аншлюс Судет.
      1400 грн.
    4. Запропоную значок «Різдво до кожної оселі». Третій Рейх. Без ремонтів та реставрацій. Стан за фото.
      600 грн.
    5. 3 значка "День Труда 1 Мая" 1934-35-36 г.г. Значки - в отличном состоянии, все - клейменые...
      2222 грн.
  3. zubrik

    zubrik Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    395
    Повідомлення:
    3.608
    Адреса:
    Ukraina
    MISHAvsACE400i, yucher, Polisyaka та 3 іншим подобається це.
  4. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    :smile_12:Аж степью запахло,топот и отдаленное ржание!..
     
    SERGIO*, MISHAvsACE400i, Отто Конотоп та 5 іншим подобається це.
  5. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    5.377
    Адреса:
    десь у кущах
    ОГО! Поздравляем. С 3500 начинайте и он свое наберет.
     
    MISHAvsACE400i, timm, zubrik та ще 1-му подобається це.
  6. yucher

    yucher General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    5.964
    Адреса:
    zentr
    Стан непоганий,думаю в районі 4000-5000гр.
     
    MISHAvsACE400i, Bandera3, timm та ще 1-му подобається це.
  7. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Думаю,это только низкий старт!
    Timm,не делайте ни пол-шага,не посоветовавшись со специалистами по древнему оружию.:beer:
     
    Said15, SERGIO*, nazgyll та 3 іншим подобається це.
  8. timm

    timm Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    41
    Повідомлення:
    872
    Спасибо Вам за совет.
     
    Bandera3 подобається це.