Жетон SS "DF"

Discussion in 'Скільки коштує?' started by Roman89Sem, May 3, 2017.

  1. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Location:
    Украина
    Подскажите пожалуйста сколько примерно стоит
     

    Images:

    1493742810353.jpg
    1493742904927.jpg
    1493742942073.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Групове фото з німецькими військовими.
      300 грн.
    2. Размер = 140 х 88 мм . Распродаж коллекции . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разб...
      110 грн.
    3. сост.на фото
      150 грн.
    4. Во весь рост портретное фото.
      100 грн.
    5. 200 грн.
  3. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Messages:
    2,191
    Location:
    UA
    СС-(полк),,дер Фюрер,, СС-ВТ.Ну,шо сказати,не дуже обiзнаний з тематикою це-це,ну раз уж нiхто непише,то виходячи з логiкi думаю коштує гривень 3000(звісно за умови оригінальності).А,так чекайте,може хто ще відгукнется,да підкаже точніше за ціну та за оригінальність.
     
  4. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Location:
    Украина
    Дякую
     
  5. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Location:
    Украина
     

    Images:

    20170505_103436.jpg
    20170505_103422.jpg
  6. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Location:
    Украина
     

    Images:

    20170505_103410.jpg
    20170505_103356.jpg
    20170504_222614.jpg
    20170504_222544.jpg
    20170504_222614.jpg
  7. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Messages:
    2,191
    Location:
    UA
    Так я вам же написав за цей жет,-старт з 3000 грн,а там як карта ляже,мо 150-200 доларiв i набере,все в залежностi кому як треба.А так лiчно би я оцiнив до вiд 3000 до мах 4000 грн,але думаю що в реалi може бiльше,чував що цi фюрере цiнятся,але тема не моя як i писав вище,тому конкретнiше непiдкужу.:)
     
  8. А.А. Брусилов 13

    А.А. Брусилов 13 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    45
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    69
    Messages:
    2,107
    Location:
    Украина
    виставите повідомте ссилочкою
     
  9. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Location:
    Украина