Бумага и домик к КВК 1

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем СМЕРШ-44, 27 кві 2017.

  1. СМЕРШ-44

    СМЕРШ-44 Feldwebel

    Повідомлення:
    855
    Всем :beer:
    В принципе все на фото.
    Прошу Вас выразить мнение по стоимости?!
     

    Images:

    fhI3jGJgQ74.jpg
    Останнє редагування: 27 кві 2017
  2. Цікаві лоти

    1. Каток Sd.Kfz.6
      1000 грн.
    2. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
    3. Каток Sd.kfz 7 Состояние по фото, отсутствует резина.
      1000 грн.
    4. накладки траків оізьби чистяться провірено (Sd.Kfz.-11;251;6)
      2500 грн.
    5. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
  3. malt

    malt Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    1.059
    Адреса:
    Хегевальд
    Добрый день ,а фото только одно?что внутри?
     
  4. СМЕРШ-44

    СМЕРШ-44 Feldwebel

    Повідомлення:
    855
    Внутри все по родне,но состояние увы...при транспортировке смяли.
     

    Images:

    DSC06903.JPG
    DSC06904.JPG
  5. malt

    malt Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    1.059
    Адреса:
    Хегевальд
    Думаю футляр в таком состоянии до 1200гр,я свой продал на виолити в прошлом году около 600гр ,но у меня отсутствовало пару боковых стенок,найду фото залью.....это чисто мое мнение ,могу ошибаться.
     
    Magnat.lg подобається це.
  6. СМЕРШ-44

    СМЕРШ-44 Feldwebel

    Повідомлення:
    855
    Было бы не плохо найти клиента:beer:
     
  7. СМЕРШ-44

    СМЕРШ-44 Feldwebel

    Повідомлення:
    855
    Тема закрыта
    :beer: