Магазинная коробка Мосина

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Simonowka78, 9 кві 2017.

  1. Simonowka78

    Simonowka78 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    34
    Повідомлення:
    213
    Адреса:
    Харьковская область
    Здравствуйте, что нибудь стоит или в утиль? С ув. IMG_2098.jpg IMG_2099.jpg IMG_2100.jpg IMG_2101.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Тригранний штик до російської піхотної гвинтівки зразка 1826 -1828р.в.Штик трішки почишено від бруду...
      1200 грн.
    2. Все, як на фото. Матеріал латунь. Є клеймо (див.фото). Більше інформації за посиланням: https://anti...
      1780 грн.
    3. Клеймо виробника на клині і полковий номер (номер багнета) на гарді. Клин точився. Кнопка працює....
      2900 грн.
    4. штик часів ПСВ.Все оригінал.клейма показав. стан непоганий.
      2000 грн.
    5. Сабля кавалерийская нижних чинов, обр. 1827 г. Златоуст,Российская Империя, 1834 г.. --------- Клино...
      80000 грн.
  3. drons

    drons Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    181
    Повідомлення:
    2.769
    Адреса:
    Украина
    Что нибудь стоит,только надо немного почистить.
     
  4. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    538
    Лоти
      на продажу:
    48
      продані:
    990
    Повідомлення:
    11.225
    Адреса:
    OSTWALL
    Металл, вроде, крепкий. После правильной чистки, 200 грн. может легко набрать.
     
  5. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1366
    Лоти
      на продажу:
    94
      продані:
    2.575
    Повідомлення:
    3.304
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Нова коробка 220- 300грн. безномерна.
    Якщо на Вашій є цікаві клейма то +-150
     
    Rombil та Bakay подобається це.
  6. Simonowka78

    Simonowka78 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    34
    Повідомлення:
    213
    Адреса:
    Харьковская область
    Спасибо, металл вроде ниче, лежала в глине разрушенного дома, чистить не буду, потому что не умею, 50 грн старт нормально? С ув.
     
    Volynyaka подобається це.
  7. alex79gr

    alex79gr Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    432
    Адреса:
    Украина
    Можно и со 100 грн стартовать. С ув.
     
    ред29 подобається це.
  8. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    538
    Лоти
      на продажу:
    48
      продані:
    990
    Повідомлення:
    11.225
    Адреса:
    OSTWALL
    Энто где у нас такие цены на новые коробки ? В данной коробке, только защелка крышки подавателя с винтом, при грамотной разборке, на соточку потянут.
     
    Rootman та Rombil подобається це.
  9. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1366
    Лоти
      на продажу:
    94
      продані:
    2.575
    Повідомлення:
    3.304
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Будь ласка.
    https://reibert.info/threads/magazinnye-korobki-mosina-kryshki-korobki-sklad.861708/
    https://reibert.info/threads/magazinnye-korobki-k-mmg-mosina.855313/
     
  10. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    538
    Лоти
      на продажу:
    48
      продані:
    990
    Повідомлення:
    11.225
    Адреса:
    OSTWALL
    Уважаемый, прежде, чем давать такие ссылки, внимательно ознакомьтесь с ними сами. По 300 грн. продают коробки без защелки и винта. Такая деталь, отдельно, стоит еще 100 грн., да плюс пересыл. Думаю, что сложить все вместе, Вы уже сможете. Минимальная цена на комплектную коробку, но без подавателя - 350 грн. Поверьте, я их продал не одну и не две, так что за свои слова могу ответить.
     
    ред29 та федосий31 подобається це.
  11. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1366
    Лоти
      на продажу:
    94
      продані:
    2.575
    Повідомлення:
    3.304
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Коробка гурт -180-200грн.
    А так: 220+100гвин з защелкою.=320грн.
    Тут подавача також немає. Подавач дорожче коробки буде.
    Я знаю, що Ви продаєте - я у Вас купляв.:beer:
    А розбирати защолку за 50грн. самі знаєте не благодарна справа.
     
    Штурм подобається це.
  12. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    538
    Лоти
      на продажу:
    48
      продані:
    990
    Повідомлення:
    11.225
    Адреса:
    OSTWALL
    Не благодарное, это правильно, но достаточно прибыльное, если умеючи. А коробка ранняя, это видно по форме защелки.
     
    ТарасМ подобається це.
  13. Simonowka78

    Simonowka78 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    34
    Повідомлення:
    213
    Адреса:
    Харьковская область