Магазинная коробка Мосина

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Simonowka78, 9 кві 2017.

  1. Simonowka78

    Simonowka78 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    34
    Повідомлення:
    213
    Адреса:
    Харьковская область
    Здравствуйте, что нибудь стоит или в утиль? С ув. IMG_2098.jpg IMG_2099.jpg IMG_2100.jpg IMG_2101.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. По фото
      3100 грн.
    2. Все, як на фото. Судячи з дизайну, вироблена в кінці 19, максимум напочатку 20 століття у Німеччині....
      1420 грн.
    3. Чайник солдатський РІА 7 л важкий мідний, полковий, все рідне(кришка, ручка), можна використовувати...
      3625 грн.
    4. Оригінал. Матеріал - алюміній. Габарити видно по фото. Гарний стан. Рідкісна річ. Можна користуватис...
      845 грн.
    5. Выставлена на обсуждение:https://reibert.info/threads/tarelka-fajansovaja-kuznecov-k-p-m-d.1213909/...
      550 грн.
  3. drons

    drons Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    181
    Повідомлення:
    2.769
    Адреса:
    Украина
    Что нибудь стоит,только надо немного почистить.
     
  4. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    538
    Лоти
      на продажу:
    48
      продані:
    990
    Повідомлення:
    11.225
    Адреса:
    OSTWALL
    Металл, вроде, крепкий. После правильной чистки, 200 грн. может легко набрать.
     
  5. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1366
    Лоти
      на продажу:
    94
      продані:
    2.575
    Повідомлення:
    3.304
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Нова коробка 220- 300грн. безномерна.
    Якщо на Вашій є цікаві клейма то +-150
     
    Rombil та Bakay подобається це.
  6. Simonowka78

    Simonowka78 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    34
    Повідомлення:
    213
    Адреса:
    Харьковская область
    Спасибо, металл вроде ниче, лежала в глине разрушенного дома, чистить не буду, потому что не умею, 50 грн старт нормально? С ув.
     
    Volynyaka подобається це.
  7. alex79gr

    alex79gr Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    432
    Адреса:
    Украина
    Можно и со 100 грн стартовать. С ув.
     
    ред29 подобається це.
  8. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    538
    Лоти
      на продажу:
    48
      продані:
    990
    Повідомлення:
    11.225
    Адреса:
    OSTWALL
    Энто где у нас такие цены на новые коробки ? В данной коробке, только защелка крышки подавателя с винтом, при грамотной разборке, на соточку потянут.
     
    Rootman та Rombil подобається це.
  9. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1366
    Лоти
      на продажу:
    94
      продані:
    2.575
    Повідомлення:
    3.304
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Будь ласка.
    https://reibert.info/threads/magazinnye-korobki-mosina-kryshki-korobki-sklad.861708/
    https://reibert.info/threads/magazinnye-korobki-k-mmg-mosina.855313/
     
  10. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    538
    Лоти
      на продажу:
    48
      продані:
    990
    Повідомлення:
    11.225
    Адреса:
    OSTWALL
    Уважаемый, прежде, чем давать такие ссылки, внимательно ознакомьтесь с ними сами. По 300 грн. продают коробки без защелки и винта. Такая деталь, отдельно, стоит еще 100 грн., да плюс пересыл. Думаю, что сложить все вместе, Вы уже сможете. Минимальная цена на комплектную коробку, но без подавателя - 350 грн. Поверьте, я их продал не одну и не две, так что за свои слова могу ответить.
     
    ред29 та федосий31 подобається це.
  11. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1366
    Лоти
      на продажу:
    94
      продані:
    2.575
    Повідомлення:
    3.304
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Коробка гурт -180-200грн.
    А так: 220+100гвин з защелкою.=320грн.
    Тут подавача також немає. Подавач дорожче коробки буде.
    Я знаю, що Ви продаєте - я у Вас купляв.:beer:
    А розбирати защолку за 50грн. самі знаєте не благодарна справа.
     
    Штурм подобається це.
  12. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    538
    Лоти
      на продажу:
    48
      продані:
    990
    Повідомлення:
    11.225
    Адреса:
    OSTWALL
    Не благодарное, это правильно, но достаточно прибыльное, если умеючи. А коробка ранняя, это видно по форме защелки.
     
    ТарасМ подобається це.
  13. Simonowka78

    Simonowka78 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    34
    Повідомлення:
    213
    Адреса:
    Харьковская область