Наврядчи ця функція Вам взагалі потрібна. Вона призначена для специфічних ґрунтів, де мідь заносить в "+" Якщо це автоматичний компенсатор, то на звичайних М-ках на нього виводилась окрема кнопка.
Якщо у Вас при таких показниках розбалансу ферит постійно кудись тікає, тобто не показує в р-ні 90 по ВДІ після чіткого налаштування. То скоріше за все, є якась проблема з приладом. Спробуйте звернутись до виробника.
До чого тут фаза? цей показник може змінитись від того, в якому місці Ви поставили ферит. В інженерному меню відлаштування робиться один раз, після чого перевіряєте щоб показник ВДІ на ферит був +-90, і відгук на монету був одинарним. Більше в інженерне меню не лізете. Всі інші налаштування безпосередньо в полі.
Ну як в робочому режимі автобалансом відлаштовуюсь від ферриту таким чином появляєтся число в ГБ. Тобто якщо фаза була 323 в меню ГБ показало -2 фаза стала 321.
Ні в нього М2, фільт 2, всі настройки по катушці ( і ферит теж) виставляв виробник. Товарищ в 2 профілі зробив свої настройки по інструкції. Нічого не помінялось. Головне включає ложняків нема виключає включає знову балаболить від -50 до + 60.
Вынос мозга. Нахер Вам этот феррит? Ферритом настраивается фаза В ИНЖЕНЕРНОМ МЕНЮ для того, чтобы МОНЕТА ПИЩАЛА ОДИНОЧНЫМ СИГНАЛОМ а феррит ДВОЙНЫМ СИГНАЛОМ. И ВСЕ БЛИН. Нехер туда лезть. Только БАЛЛАНСОМ ГРУНТА ОТ САМОГО ГРУНТА. Не от феррита а именно от грунта.
Кстати по поводу ВДИ меди и серебра. Только что разговаривал с напарником, у него Деус. Так он сказал что на Деусе крупное серебро віше ВДИ чем у меди, а у одинаковых по размеру монет из серебра и меди (он что то говорил про серебряный рубль) ВДИ одинаковое с серебром. Это для Озимка Сергея. Я за что купил, за то и продаю. Сам не видел но человек сказал.
Вчора спробувал підключити свою катушку до Фортуни М2, катушка не Бомбера. В технічному меню блок я так зрозумів не бачить катушку. При зміні частоти ток не міняється, коли ложу феріт на катушку нічого не міняється, верхня шкала пуста. Проблема в блоці чи катушці.
Х.з. сбрасывал мастеру розпайку какую мне лично Бомбер сбросил. Главное когда перейти в рабочее меню на монетку реагирует где то на 5 см.
продать катушку, купить другую в максима.Пришол камрад с М2 от диловера, реагирует на все, решил катушку с м от штуфаа поставить, ага х. там невидит М диловерскую катушку, хотя схемотехника таж самая.
А що на неї дивитись? - Там вимірювати треба! Хоча на Вашому місці, я б повернув її виробнику. Бо якщо була надана правильна розпіновка, усе має нормально працювати. до речі, сам блок перевіряли?
Як його без катушки перевірить. Ну включається, коли пальцем доторкатись до розйома катушки-пілікає. Дзвонив Бомберу сказав більш за все роспіновка різна. Сказав присилать з катушкой, перевірять. Тількі як так може бути коли дві людини вказують однакову роспіновку а вона не сходиться. Знову вихідні пролітають.
Схоже це вже стало традицією, спочатку куплять якийсь мотлох в різнобій, аби подешевше, головне щоб наліпка була "Фортуна", а потім на весь інтернет починаються воплі, що прилад поганий, фази, ферити... От щоб не було подібних ситуацій, потрібно купувати весь прилад у одного майстра! Тоді принаймні є з кого спитати!