7,62×54 помогите опознать.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Yzik Struk, 12 бер 2017.

  1. Yzik Struk

    Yzik Struk Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Доброго времени суток. Камрадьі! Попался патрон 7,62/54 новосибирский 188. Год 89. Носик пули пластиковьій(!)красньій. Патрон военньій. Еще раз подчеркиваю носик пластиковьій.
     

    Images:

    20170312_132323.jpg
    20170312_132327.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 28 шт.)
      Герметичні металеві ящики. стан гарний. Приблизні розміри - Зовнішній 30/15/18см Внутрішній 28/14.5/...
      260 грн.
    2. Ящик з-під 5,56 мм (цинк, порожній). Розміри та стан дивитись на фото.
      380 грн.
    3. Ящик з-під гранат RG-F1. Стан та розміри див на фото. Харківщина, зима 2024р.
      515 грн.
    4. (в наявності 5 шт.)
      Короб на 200шт. 7.62х51 узкий Italy 275х180*95мм
      420 грн.
    5. Цілий не ушкоджений, герметично закривається. В лоті 1 одиниця Всі кошти від продажу підуть хлопцям...
      500 грн.
  3. Jul75

    Jul75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    365
    Хтось просто зробив з вояцького набою, простого мисливського, переставив кулю, схоже А-MAX. Форма кулі схожа на хорнаді.
    На тушку без броні саме то
     
    IgorSatok подобається це.
  4. Yzik Struk

    Yzik Struk Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Ні. Це заводські військові зі складу.це 100%
     
  5. Jul75

    Jul75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    365
    Хз. Витягніть кулю, і 101% процент що вона мисливська, зфотографуйте більш чітко, і все стане ясно.
    Нечітко але видно що на гільзі є залишки лаку а на кулі нема, 100% не заводський.
     
    IgorSatok подобається це.
  6. Jul75

    Jul75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    365
    Якщо у вас їх, 2-3-10 шт, то точно самосад, а якщо є цинками то хтось добре постарався:D
     
    Иван Чонкин, IgorSatok, Xelga84 та ще 1-му подобається це.
  7. Jul75

    Jul75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    365
    Одна така куля наразі коштує 14-16 грн.
     
    IgorSatok подобається це.
  8. Jul75

    Jul75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    365
    17788641_30029661tmb.jpg
     
    IgorSatok та Yzik Struk подобається це.
  9. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
  10. Yzik Struk

    Yzik Struk Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    До речі камраде Ви праві. Уважно передивився це дійсно релоад. Але що вони роблять тут я не розумію. Може якийсь снайпер релодив. Я так розумію що це є не потріб)
     
  11. Yzik Struk

    Yzik Struk Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Ні . Це мисливські кулі. Релодив снайпер. Навіщо не знаю)))
     
  12. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
    не-не.
    очень хороший патрон, если снайпер сам собирал.
    отдайте на свд-ху
     
    akms1974 та Yzik Struk подобається це.
  13. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
    что-бы точнее и дальше стрелять
     
    akms1974 та Yzik Struk подобається це.
  14. Yzik Struk

    Yzik Struk Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    [QUOTE="Траквамада, post: 9572883, member: так и будет.
     
    Траквамада подобається це.
  15. Jul75

    Jul75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    365
    Хороший патрончик, якщо навіть зачепить не по місцю, шкуру попортить чудово,можуть і не зашити. І летить набагато точніше, якщо дійсно багато віддайте снайперам, найдуть куди діти.
     
    IgorSatok, Xelga84 та Yzik Struk подобається це.
  16. Вячеслав Егоров

    Вячеслав Егоров Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.335
    Адреса:
    Киев
    Точно, похоже на пулю A-MAX. Это трофейное?
     
    Yzik Struk подобається це.
  17. Yzik Struk

    Yzik Struk Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Да.
     
  18. Jul75

    Jul75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    365
    Якщо сєпарський трофей то хз що туди напхалиo_O
     
    IgorSatok подобається це.
  19. Yzik Struk

    Yzik Struk Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Стріляли з свд по цинку,то отвори рвані і великі. Ми прийшли к висновку що це щось по типу експансивних куль.
     
    Xelga84 подобається це.
  20. Jul75

    Jul75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    365
    Так і є це хороша єкспансивна куля
     
    IgorSatok та Yzik Struk подобається це.
  21. Yzik Struk

    Yzik Struk Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Так вони заборонені до використання в бойових діях.
     
  22. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
    Да, женевской конвенцией против войск противника.
    Бандиты и ихтамнеты к таковым не относятся. Тем более что патроны трофейные.

    Метких выстрелов.
     
    Unnamed Player, Evgeniy_K, Hamer2109 та ще 1-му подобається це.
  23. Yzik Struk

    Yzik Struk Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Камрадьі всем спасибо. Тему закрьіваем.
     
  24. Xelga84

    Xelga84 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    91
    Адреса:
    Київська обл.
    Победителей не судят! Победа будет за нами.
    С Уважением.
     
    OzziK та Yzik Struk подобається це.
  25. Ш80НДЕР

    Ш80НДЕР Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    49
    Адреса:
    Ukr
    KY3Я, Иван Чонкин, GREMLIN 0013 та 2 іншим подобається це.