Стакани від Снарядів

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем ССС1994, 28 лют 2017.

  1. ССС1994

    ССС1994 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    ОST
    доброго дня .
    пополися такі стаки пробував мідь сдирати пару шт взяв міді
    але тяжко ппц
    питання до шановних форумчан
    чи можна продати цих стаканів і трубка
     

    Images:

    IMG_20170228_163620.jpg
    IMG_20170228_163626.jpg
    IMG_20170228_163629.jpg
    IMG_20170228_163640.jpg
    IMG_20170228_163649.jpg
    IMG_20170228_163655.jpg
    IMG_20170228_163711.jpg
    IMG_20170228_163721.jpg
    IMG_20170228_163752.jpg
    IMG_20170228_163758.jpg
    IMG_20170228_163810.jpg
    Bakay подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ Универсальная винтовочная граната Universalgranate
      1800 грн.
    2. Був гніт запалювати Лишилися віск на тій стороні де був гніт На фото показав Дротик в лот не входит...
      750 грн.
    3. Коп Порожня не чищена Високі клейма
      200 грн.
    4. ММГ Австро-Венгерской ручной гранаты Rohrhandgranate.
      250 грн.
    5. Транспортировочная крышка от германской винтовочной гранаты Gewehrgranate M.13
      30 грн.
  3. хачік

    хачік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    361
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    627
    Повідомлення:
    1.567
    стакани цінності не представляють,стан ужас,голова-ціна металу,кому потрібно ще докинуть
     
  4. malyk

    malyk Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    657
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.301
    Повідомлення:
    6.196
    Адреса:
    львов
    стакан 10см шрап здається недуже часто попадаються,мені завжди шрап-гранати лізуть....так,стан просто опа.
     
  5. хачік

    хачік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    361
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    627
    Повідомлення:
    1.567
    10см шрап здається недуже часто попадаються
    Залежно де бігати,наприклад на моїх грядках є місцина де їх валом
     
    malyk та Bakay подобається це.
  6. ССС1994

    ССС1994 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    ОST
    завтра скину фото у якості чи буде інтерес у даних стаканів я не знаю чи брати чи ні на металолом не беруть . а взривак щось коштує? якщо комусь цікавить стаки пишіть ваші пропозиції я завтра скину фото у якості
     
  7. Stach

    Stach Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Украина,Покуття
    Можете не напрягатись, якість знімків на ціну не вплине, один лік, якщо принесли іх до хати, обрізати де був поясок і здати в метал.
     
  8. ССС1994

    ССС1994 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    ОST
    проблема у метал не хочуть брати.
     
  9. Чёрный Швед

    Чёрный Швед Правый Сектор

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.507
    Адреса:
    Восточный Фронт
    vovc2301, valerka та Stach подобається це.
  10. Stach

    Stach Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Украина,Покуття
    Берете велику болгарку, купуєте обрізний круг, ціна була 30гр. зараз не знаю, і там де був поясок обрубуєте, притримуючись правил техбезпеки, тоді і здасте. Другий варіант, роздати товаришам, щоб мали на чому клепати.
     
  11. ССС1994

    ССС1994 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    ОST
    я маю ще 3шт цылы з поясками можу продати по ціні лома завтра скину фото .
     
  12. ССС1994

    ССС1994 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    ОST
    там де я копаю їх багато є взяв 10шт на пробу мідь доббати з 6шт стаканів мідь здер але треба нормального інструменту тай вигід з одного стакана 100грам міді =13грн + 5кг заліза =20грн . . якщо буде зацікавленість я на слідуючий тиждень накопаю )
     
  13. ССС1994

    ССС1994 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    ОST
    мені вигідніше по ціні метала продати ніш бавитися з тими стаканами)
     
  14. ССС1994

    ССС1994 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    ОST
    3 стаки вага 15,3кг . з них 15кг заліза по 4,5=67грн
    і 0,3кг міді по 120грн =36грн

    3стакани =100грн
    запал до снаряда вага 1,2кг за 80грн відам
    якщо комусь цікавить пишіть
     

    Images:

    IMG_20170228_223544.jpg
    IMG_20170228_223613.jpg
    IMG_20170228_223632.jpg
    IMG_20170228_223647.jpg
    IMG_20170228_223734.jpg
    IMG_20170228_223759.jpg
    IMG_20170228_223820.jpg
    IMG_20170228_223859.jpg
    IMG_20170228_223906.jpg
    IMG_20170228_223912.jpg
    IMG_20170228_223920.jpg
    IMG_20170228_223928.jpg
    IMG_20170228_223934.jpg
    IMG_20170228_223948.jpg
    Bakay подобається це.
  15. Чёрный Швед

    Чёрный Швед Правый Сектор

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.507
    Адреса:
    Восточный Фронт
  16. ССС1994

    ССС1994 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    ОST
    були і 2пояскові але я зняв пояски