В нас мете далі, дороги попереметало. Температура стрімко повзе до низу, у грубці гуде наче на взлет ось ось піде.
Так закрите геть піддувало, бо у системі вода грюкати почина дуже. А воно один фіг реве, ото морозяка буде.
Все не все. Але грубка маючи 3-5-7 каналів не так знищує ККД, як одноканальний п'єц. Хоча, хто знає, що в різних місцевостях як називають.
У нас п"єцом називають таку споруду, як у пана Вовка на знімках, де його домашня пухната тварина позує здебільше у сонному стані.
На тому, що у нас називають п'єцом, кіт спати не буде - тільки плита для варки із прямим виходом до димаря.
Саме так! Тваринка там спить поруч, як і треба. На той п'єц кіт (чи кицька) не застрибне, бо високо і кігті за кахель не тойво.
Як то кажуть, краще один раз побачити... Мав на увазі такий пристрій для обігріву оселі: Точніше, такий: Коту точно по такому лазити не зовсім зручно.