Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. ашотакоє?що ти маєш проти моєї нової аватарки?
     
    unkers87, Саня ZP.UA und NIA gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Тонкі рукавички,за рахунок стяжок та викройки щільно облягають руку. Можна використовувати під час к...
      295 грн.
    2. Кожаные перчатки, предположительно произведены в Голландии (привезены оттуда). Подойдут на узкую лад...
      230 грн.
    3. (в наличии 6 шт.)
      Перчатки нові Speedknit CoolMax виробництва Франціі Розмір XL
      190 грн.
    4. Рукавицы четырёхпалые народной армии ГДР в расцветке Strichtarn. Контракт 1985 года. Материал: замша...
      400 грн.
    5. Сенсорные неопреновые перчатки. Производитель GOLOVEJOY Цвет черный. Светоотражающие элементы. Сос...
      230 грн.
  3. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    я. в мене ще і фотозбільшувач іскра на горищі десь є. і ванночки..
     
  4. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.065
    Ort:
    Лісостеп
    А Ви точно світлини обрізати зібралися? Фігурно? :smile_6:

    Зовсім нічого. Дуже цікава та гарна.
     
  5. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Beiträge:
    5.095

    ..... вже нема набоїв аби розстрілювати дітей за клунею - вирішили поекспериментувати ?

    Guillotine_grope.jpg
     
  6. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    Запитаю.
    Блін на ці фотки без сміху дивитись не можу:D а відносно другого фото,то колись в Ужгороді на вокзалі десь цих років циганя в обдзюрених колготках підняло недопалка незатушеного і почало типу курить,циганка до нього забрати воно тікати,весь народ порожзкривав роти,вєсєлуха ,цікаво:smile_6: в результаті кілька сумок в пасажирів зникли в напрямку Привокзального ринку:rolleyes:
     
  7. навпаки тре гладка гльйотина. не світлини але папір
     
    Саня ZP.UA, Allex761 und KUNDLER gefällt das.
  8. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Я чув у Амстердами цила вулиця э,де купа темних кимнат из червоними лихтарями.
     
  9. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    та шо ви гАварітє? а чим вам фігурне абрізаніє не подобається? Чи ребе так не благословляє?
     
  10. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    я друкував, в армії теж фотав ашо цікавить?:beer:
     
    Дитрих SS gefällt das.
  11. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.065
    Ort:
    Лісостеп
  12. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Все , новий рік відсвяткував, завтра ще внучкі діда Хабара подаруночок під ялинку віднесем:beer: отакоєот.Хай у вас все збудеться найкраще.:beer:

    удачі всім :beer:


     
    SOTNIC, Veter-59, Allex761 und 3 anderen gefällt das.
  13. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Beiträge:
    5.095

    Та звісно шо "папірунці" ;) . Не дарма коло сінагогів розвідку з сємками проводили , вирішили знайти свою нішу в надзвичайно конкурентному бізнесі - будете за грубі гроші неєвреїв посвящать в "лицарі" ? Гарно придумано - чик і вже ...:smile_12::D:beer:
     
  14. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    от вам не соромно в шаббат таке постити?!? _)))
     
  15. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.065
    Ort:
    Лісостеп
    Зовсім ні.
    І відкритим вогнем користуюся, і брати гроші до рук теж можна, і фігурна гільйотина не цікавить. :)
     
  16. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    а дупу власноруч витераэте? _)))
     
  17. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.065
    Ort:
    Лісостеп
    Безумовно. ;)
    Якщо Ви хотіли запропонувати свої послуги, то зовсім не варто перейматися, я цілком справляюся. :)

    Шабатня пісня:

     
  18. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Гильютиною?
     
    Veter-59 gefällt das.
  19. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    7.061
    Ort:
    Ukraine
    То вам пристрій для ОЧИКУВАННЯ?
     
  20. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Beiträge:
    5.095
    Нє ! Для того є спеціально навчені раби .:D:D:D

    legb.png
     
    гринго80 und Veter-59 gefällt das.
  21. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Beiträge:
    5.095
    Саня ZP.UA, Veter-59 und Allex761 gefällt das.
  22. для такого ось таке набагато ліпше
    [​IMG]
     
  23. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Beiträge:
    1.260
    Ort:
    Вол.Вол.
    Я колись займався....навіть кольоровими....треба на горище батьківське залізти весною,можливо щось ще там завалялось.
    :D
    Гарна світлина,треба на робчий стіл встановити.
     
  24. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.065
    Ort:
    Лісостеп
    А я тримаю на робочому столі правильну копарську минулорічну світлину пана Бека.

    Снимок.JPG
     
  25. і що там правільного? трава вже така що і не походиш нормально