Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. що показували? я небачив. покажіть ще раз. буду вести себе чемно поки дивитимусь. отакоєот
     
    гринго80, Саня ZP.UA und NIA gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Рюкзак баул військовий міцний та надійний виробництва Франціі Всередині як новий.
      1200 грн.
    2. Рюкзак Бундесвера 65 лит BW KAMPFRUCKSACK ORIG. 65 LTR LFLECKTARN - Вещевой рюкзак Бундесвера - Ном...
      4500 грн.
    3. (в наличии 5 шт.)
      Весь товар новий Штурмовий рюкзак 25л Два основних відділення, одне велике з кишенею сіткою і кишень...
      580 грн.
    4. (в наличии 10 шт.)
      Отличная тактическая сумка с множеством карманов. Имеет большое основное отделение, внутри которого...
      350 грн.
    5. (в наличии 2 шт.)
      Рейнкавер на 70 литровый рюкзак Состав: нейлон Расцветка: Multicam Made in Ukraine Качественный ре...
      465 грн.
  3. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    Всім доброго вечора. Дивлюся, що поки я валявся у ліжку, тут якась епідемія малолітніх курців почалася :eek:
     
  4. ніякої епідемії. то жид Похабич неможе без того щоб щось не поцюпити.
     
    Veter-59 gefällt das.
  5. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    Ніззззя,а то потім ще проценти валерянкою сплочувати,спіть спокійно.
    А де це пан Алекс,ану признавайтесь,каціо довели,що вже пропагує товстих жирних баберів для того шоб їх бити:eek:
     
  6. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    А Ви оригінал фотки бачили??
    https://reibert.info/posts/9364433/
     
    Veter-59, Tsenturion, unkers87 und 3 anderen gefällt das.
  7. неможна бути таким скнарою. показуйте швидше. нерви в мене міцні.
    а пан Алекс мабуть у сінагогу сидить та талмуд в голос читає
     
    Veter-59, Саня ZP.UA und NIA gefällt das.
  8. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    Інтригу треба зберігать стільки скільки це можливо:rolleyes: філософія аднако:D
     
    Veter-59 und unkers87 gefällt das.
  9. ну то і жеврійте над нам самі якщо так.
     
  10. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    [​IMG]
     
    Veter-59, Allex761 und гринго80 gefällt das.
  11. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    [​IMG]
     
  12. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
  13. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
  14. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Вже скоро:D.
    Доброго вечора:beer:,тепленько на дворі,мабуть скоро весна?
     
  15. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Beiträge:
    5.095

    А ще хати там були білі і рами у вікнах фарбовані , були навіть паркани та подвір'я чепурненькі .
     
  16. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Beiträge:
    2.439
    Ort:
    Украина
    Теж не холодно але грубка горить наче на мороз, піддувало закрив ато вода у котлі кипіти почина.
     
  17. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Beiträge:
    2.439
    Ort:
    Украина
    Так хати були біляні як в нас раніш. А саме колорітне по вулицям ішаки та барани гонили.Та через ярок юрти киргизов стояли.
     
  18. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    За посиланням цитата:
    К такому положению, к тому же в безнадежной ситуации, способен только солдат, сознающий свои задачи в бою и понимающий цель военных действий государства, доверившего ему оружие. Такое понимание обнаружили гуцулы, став в трагические дни 1939 г. вместе с поляками в составе 49-го Гуцульского стрелкового полка к выполнению невыполнимого приказа на защиту целостности и независимости Второй Речи Посполитой.
    Із спогадів родича:
    Німці перекрили нам шлях в гори, хіба могла бути сила, яка могла би зупинити гуцула, який хоче вирватися з чужих рівнин в звичні гори?
     
  19. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Я ж казав!
     
  20. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    И це каже пламэнний лэнинэц?[​IMG]
     
  21. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.065
    Ort:
    Лісостеп
    Шалом шабат, Ірушалайм і Бандерштадт! :beer:
    Щоб ти був здоровий. :)
    На жаль, не всі присутні можуть дозволити собі постійно сидіти на дивані, та кнопати тут. Треба і працювати, хоча би час від часу.

    Я з учорашнього ранку тяжко працював, тільки пару годин як додому припхався. Не було коли навіть тут щось написати. o_O

    А пан Касіо, на мою думку, пішов до тієї теми тому, що там обговорюються питання, котрі йому більш важливі. Можливо, вже і одружитися на якійсь бухгалтерші надумав. От і переживає, щоб знову не довелося розлучатися.
     
  22. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
  23. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Піду я спати товариство:),розморило мене щось після баньки. skazochka1.jpg Вранці загляну,добраніч вам
     
  24. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Ваша?
     
  25. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    поки ні)
     
  26. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Почитала моя кохана , що українські орхідеї ростуть тут http://ukrainaincognita.com/node/7401
    Так що крім Чернівців мене ще й на Черкащину потягне… сподіваюсь в Чорнобиль нє… він теж на букву «Ч»



    Поставив собі бандерівського Total Commander-а:
    TC.PNG