Фортуна М / М2 / М3

Dieses Thema im Forum "Техніка для пошуку" wurde erstellt von GARRETT 250, 18. Jan. 2015.

  1. а зараз є в наявності
     
  2. Интересные лоты

    1. Характеристика: · Матеріал: пластик/ прокладки: гума · Товщина місця посадки: 10 мм · Всі розміри вк...
      200 грн.
    2. Котушка робоча але з дефектом,бува працює норм буває починає пілікать,чи то в кабелі проблема,чи то...
      700 грн.
    3. Вітаю, пропонується вашій увазі котушка 28RC + захист, для Деус 1. Стан по фото. Працює, акумулятор...
      4000 грн.
    4. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    5. (в наличии 2 шт.)
      Герметичный разъем катушки MINELAB CTX3030, X-terra Pro, Equinox 600-900, Manticore
      550 грн.
  3. Alejan-88

    Alejan-88 Feldwebel

    Beiträge:
    393
    Ort:
    Харьков
    В лс ozzy напишите
     
  4. Motohobiman

    Motohobiman Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    0
    Beiträge:
    947
    Ort:
    Ukraine
    Еще раз проанализировал наши походы с другом по ЧК,это сказки все он видит на уровне.
     
  5. Motohobiman

    Motohobiman Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    0
    Beiträge:
    947
    Ort:
    Ukraine
    И глубина одинакова с Фортуна М ,да разделение и только оно чуток похуже ,но в дискримом все выравнивается.Это прекрасный монетник для тяжолых грунтов,и мне он не рваться больше,хотя рулит Деус конечно.
     
  6. LEOPOLID2011

    LEOPOLID2011 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Beiträge:
    33
    Ort:
    Славянск.
    Добрый вечер уважаемые камрады. Приобрёл Фортуну м2 в режиме фаст двойной отклик от цели как вылечить??
     
  7. bejef

    bejef Oberfeldwebel

    Beiträge:
    861
    Ort:
    Earth
    сделать повторную балансировку на феррит
     
  8. LEOPOLID2011

    LEOPOLID2011 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Beiträge:
    33
    Ort:
    Славянск.
    уже раз тридцать и не как))
     
  9. bejef

    bejef Oberfeldwebel

    Beiträge:
    861
    Ort:
    Earth
    значит нужно найти другое место расположения феррита на катушке в зоне пересечения обмоток
     
  10. Александр Копач

    Александр Копач Gefreiter

    Beiträge:
    125
    Добрий вечiр камрад,була i в мене така ситуацiя.Скажiть якоi форми ферит у вас?
     
  11. LEOPOLID2011

    LEOPOLID2011 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Beiträge:
    33
    Ort:
    Славянск.
    у меня дачик 26х32см -10кГц какой ток ставить?
     
  12. Александр Копач

    Александр Копач Gefreiter

    Beiträge:
    125
    Ви перевернули фазу,от i двойний вiдклик на цiль.
     
  13. LEOPOLID2011

    LEOPOLID2011 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Beiträge:
    33
    Ort:
    Славянск.
    Так как вылечить??
     
  14. LEOPOLID2011

    LEOPOLID2011 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Beiträge:
    33
    Ort:
    Славянск.
    Есть любой
     
  15. Александр Копач

    Александр Копач Gefreiter

    Beiträge:
    125
    Ви перевернули фазу от i двойний сигнал на цiль.Якоi форми у вас ферит?
     
  16. LEOPOLID2011

    LEOPOLID2011 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Beiträge:
    33
    Ort:
    Славянск.
    Круглый,квадратный,пол трубки какой надо??
     
  17. LEOPOLID2011

    LEOPOLID2011 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Beiträge:
    33
    Ort:
    Славянск.
    какой лучше?? DSCN4668.JPG
     
  18. Александр Копач

    Александр Копач Gefreiter

    Beiträge:
    125
    Поставте 100мА. в мене ферит був кiльце,я його ложив на перетинi обмоток разiв з 20,двойний хоть трiсни.Потiм поставив на руба зфазував...i о чудо одинарний вiд любоi цiлi.НЕ ЧIПАЙТЕ IНЖЕНЕРНЕ МЕНЮ!!!!!Був радий допомогти:}:}:}:}
     
  19. ozzy_sv

    ozzy_sv Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.002
    Ort:
    UA ZT
    Будет натхнення - сниму видео
     
  20. ozzy_sv

    ozzy_sv Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.002
    Ort:
    UA ZT
    Доброго вечора, я квазари не роблю, тiльки плати пустi продаю
     
  21. Александр Копач

    Александр Копач Gefreiter

    Beiträge:
    125
    А в режимi NORM як працюе?
     
  22. LEOPOLID2011

    LEOPOLID2011 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Beiträge:
    33
    Ort:
    Славянск.
  23. LEOPOLID2011

    LEOPOLID2011 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Beiträge:
    33
    Ort:
    Славянск.
    Я всегда ложил а теперь поставил стоя DSCN4670.JPG
     
  24. Александр Копач

    Александр Копач Gefreiter

    Beiträge:
    125
    То Багато:}:}:}:}:}:}Радий за вас,я теж
    так мучився,думав все п...ць пр
    иiхали!!Яким настроiли?
     
  25. Motohobiman

    Motohobiman Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    0
    Beiträge:
    947
    Ort:
    Ukraine
    Я судю по копогодинам ,де в моно товарища на Чк жменя фібулин.
     
  26. Александр Копач

    Александр Копач Gefreiter

    Beiträge:
    125
    Ну все тепЕр погоду треба ждати!!!!!:}:}:}:}:}:}