Анекдоти про москалів та усе що із ними пов"язане.

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von KAISERLEMBERG, 17. Dez. 2016.

Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.
  1. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

  2. Интересные лоты

    1. ММГ ( макет масо-габаритний) американської протипіхотної міни М18А1 Claymore . Комплектація - корп...
      6500 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      Макет гранаты Ф 1. Лендлиз. В исключительной геометрии. Полностью пустая и безопасная. В комплекте с...
      1260 грн.
    3. (в наличии 3 шт.)
      Механический воспламенитель М 81. США. Макет. Новый, из упаковки. В идеальном состоянии. Цена ука...
      800 грн.
    4. Французська наступальна граната GR MA OF F1A (пуста) . Повністтю безпечна, без вибухової речовини та...
      1090 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      ВОГ 25. Макет. новый В отличном состоянии. Полностью пустой и безопасный. Для любых целей.
      950 грн.
  3. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
    Ви самі дали назву цій темі:

    Анекдоти про москалів... та усе що із ними пов"язане

    А так, то троль прийшов влаштовувати сварку,
    щоб потім побігти скаржитися модераторам,
    він бачить що тема викликає не аби яку цікавість у відвідувачів.

    Тому йому потрібна сварка, але ми не піддаємось на такі дешеві провокації
     
    KAISERLEMBERG gefällt das.
  4. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    В Галичині, тролів котрі хрюкають москальською,
    та гуцулам заваджають жити, називають - ЗЛИДНЯМИ ... !!! :D:D:D :beer:

     
  5. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
    Тема має вже більше 3 000 переглядів, а злиднів від цього дуже пучіт
     
    KAISERLEMBERG gefällt das.
  6. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
  7. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
  8. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
  9. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
  10. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
  11. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
    Они не пустили Абрамсы на Москву...
    Помни героев!

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. lokon

    lokon Obergefreiter

    Beiträge:
    75
    Ort:
    Kiev
    Анектдот-с: Хотел МВФ одной стране кредит дать, а потом передумал: лучше мы в Польшу танки отправим! Как думаете, зачем?
     
  13. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
    Щоб було блище до Смоленська
     
  14. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major


    Це у кіно москалі не пустили німецькі "абрамси" до москви ... :D
    А у реальному житті та правдивій історії ДСВ, якби не "абрамси" (американці),
    то москалі б робили мін.єти білим ведмедям у Сибірі ... !!! :D:D:D
    Адже у 1941 році німчура іванів опустила нижче плінтуса ... :D
    І тільки американці урятували москалів від остаточного опущення ... !!! :D:D:D
     
    Zuletzt bearbeitet: 25. Jan. 2017
  15. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Польща - друга лінія оборони від смердючих, москальскохрюкаючих москалів ... :D
     
  16. lokon

    lokon Obergefreiter

    Beiträge:
    75
    Ort:
    Kiev
    Нет! И еще раз нет! Танки для того, чтоб Садовому из Лемберга инвестиции мусор легче убирать было.
     
  17. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
    А хіба у Львові так багато москалів ?
     
    Tsenturion und KAISERLEMBERG gefällt das.
  18. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    7.061
    Ort:
    Ukraine
    І вигорнуть його за Урал
     
  19. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
  20. lokon

    lokon Obergefreiter

    Beiträge:
    75
    Ort:
    Kiev
    Мусор с Лемберга можно выгортать золотой лопатой, которую нашли в доме у бывшего генпрокурора Кузьмина.
     
  21. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
    [​IMG]
     
    KAISERLEMBERG gefällt das.
  22. lokon

    lokon Obergefreiter

    Beiträge:
    75
    Ort:
    Kiev
    И за Уралом будет так:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Luftwaffen und Veter-59 gefällt das.
  23. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
    Zuletzt bearbeitet: 26. Jan. 2017
    Luftwaffen und slawuta5 gefällt das.
  24. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
    Luftwaffen, KAISERLEMBERG und Veter-59 gefällt das.
  25. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
  26. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Beiträge:
    4.034
Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.