сокира ЗІК 1960 року із закосом під карвінгову

Discussion in 'Шанцевий інструмент' started by Новик, Jan 21, 2017.

  1. Продавец Новик

    Новик Obergefreiter

    продано
     
    Last edited: Jan 28, 2017
    1. Складная лопатка с чехлом ВС Голландии. FELDSPATEN MIT HULLE (NL) OLIV/DPM-TARN Описание: - Оригина...
      1500 грн.
    2. (в наличии 11 шт.)
      Ножиці вінтажні нові міцні та надійні виробництва Франціі. Ріжуть чітко тонкий папір,нітки та ін. Ці...
      150 грн.
    3. Рабочее состояние.
      500 грн.
    4. Сокира славетного заводу, якісна сталь. Сокира 60рр ХХ ст. Є чохол. Комплектом активно користувалис...
      1246 грн.
    5. Лопата нова мiцна вiйскова з джипу США
      950 грн.
  2. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095
    Обух піддавався механічній обробці - там проводилось зварювання чи просто відновлювався профіль ? Дякую . Попередньо резерв до з'ясування точних розмірів .
     
  3. Продавец Новик

    Новик Obergefreiter

    Обух я просто шліфанув, щоб здерти сліди (вмятини) від ударів, для краси. Сокира не зварювалася.
    Довжина 176 мм, довжина по лезу 124 мм.
    Вухо: вгорі 62х28мм, внизу 60х26 мм
     
  4. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095
    Дякую , сокира дійсно гарна ще й коли вона дійсно не має тріщин та не горіла у вогнищі . Можете ще краще "проявити" клеймо , чи є там чітке "У 7" ? Дякую .
     
  5. Продавец Новик

    Новик Obergefreiter

    У вогнищі не горіла, бо сталь (твердість) в порядку, це було ясно ще при її купівлі на місцевому ринку (я завжди пробую лезо надфілем). Ну і при заточці, по тому як вона піддавалася обробці.
    Ось ще пару фото клейма в районі букв У7. Мені їх видно, а як це ловить фотоапарат, дивіться самі.
    P1210138.JPG P1210142.JPG P1210143.JPG
     
  6. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095
    Ще питання що до фото ось тут - то бува не тріщина ?

    P1170102.JPG
     
    minitarn3838 likes this.
  7. Продавец Новик

    Новик Obergefreiter

    Ні, то залишилась риска від більш крупного зерна, яку я не вивів повністю, коли перейшов на дрібніше, при шліфуванні обуха. Шліфував без перфекціонізму :)
    Можу її прибрати, якщо треба, без проблем.
    П.С. Можу відео зняти, тільки не знаю як візьме фотоапарат в режимі макро це місце.
     
    KUNDLER likes this.
  8. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    ОК ! Чекаю реквізити в лічку .