Игра "World of Tanks"

Тема у розділі 'ЗМІ, книги, музика, кіно, ігри', створена користувачем Дед, 27 чер 2010.

  1. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    image2.jpg imageHHNENRQ2.jpg
     

    Images:

    image.jpg
    image1.jpg
    image3.jpg
    image4SMZNPHN.jpg
    gvv2309 подобається це.
    1. Книга FALERISTIK Ein über Ordenskunde. Автор Вацлав Меричка. Издание 1976 года, Чехословакия. 250 ст...
      300 грн.
    2. Книга - учебник История войн и военного искусства.Для высших учебных заведений
      500 грн.
    3. В продаже старинная книга. Страницы все на месте. Состояние по фото
      2500 грн.
    4. Репринт 1990 року унікального путівника 1826 року по Берліну та околицях. Картонний футляр. Багато...
      468 грн.
    5. Друковано у Чехословаччині. Російською мовою. Дуже багато ілюстрацій, чорно-білі та кольорові фотогр...
      254 грн.
  2. TAHKICT

    TAHKICT Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    152
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    290
    Повідомлення:
    640
    Адреса:
    Україна
    Що це??? 3айшов у бій -викинуло
    Ошибка:
    Ошибка подключения к бою (BASEAPP_CRASH)
     
  3. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    image1.jpg image.jpg image5.jpg
     

    Images:

    image2.jpg
    image3.jpg
    image4.jpg
    Oprishok та Гоуст подобається це.
  4. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    Попался дыбилоид-сепар. Всу игру и вечер испортил зараза...
    Скрин уродца :
     

    Images:

    shot_005.jpg
  5. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    8.849
    Адреса:
    Украина
    Зарепортить нужно было,сейчас это действует лучше чем перепалка в чате.
     
  6. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.358
    Адреса:
    ...
    Народ, а як ви реагуєте на конкретні погрози після бою в ЛС? Іноді реально достає і не приємно. Закидаю їх в чорний список, але так хочеться покарати негідника...
     
  7. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    8.849
    Адреса:
    Украина
    См.вишче
     
    Allex761 та Dietrich88 подобається це.
  8. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    Жалобу подал, бой скопирован, позже выложу. Как зарепостить?
     
  9. TAHKICT

    TAHKICT Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    152
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    290
    Повідомлення:
    640
    Адреса:
    Україна
    Шановні ! Вітаю всіх з Днем народження клану !
    Міцної броні, пробивних снарядів , адекватних членів команди
    та побільше перемог !
     
    Unnamed Player та Dietrich88 подобається це.
  10. Junker033

    Junker033 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.856
    Адреса:
    Drohobych
    Dietrich88 подобається це.
  11. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    8.849
    Адреса:
    Украина
    Жалобы достаточно,в настройках есть сохранять реплей боя.
     
    Tsenturion, gvv2309 та moranno подобається це.
  12. ОБРН

    ОБРН Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    136
    Адреса:
    Украина
    Игрушка хорошая, но затягивает очень)) Пришлось удалить..
     
    Unnamed Player, Junker033 та MuzDie подобається це.
  13. Junker033

    Junker033 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.856
    Адреса:
    Drohobych
    З Вашого боку це коли кидаеш курити! І чисто випадково зайшов в кольян бар!:D
     
    Гоуст, gvv2309, moranno та ще 1-му подобається це.
  14. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.358
    Адреса:
    ...
    Нарешті виконав ті довбані лбз на Т28 Concept...:)
     
    Гоуст, Junker033, Junger та ще 1-му подобається це.
  15. Junker033

    Junker033 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.856
    Адреса:
    Drohobych
    Т 28 Concept. повна фігня! катнув пару раз і продав нафіг
     
    Dietrich88 подобається це.
  16. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.358
    Адреса:
    ...
    Можливо і так. Я більше хочу ГДРовський Т 55А (до речі як він?) . А тут залишилось пару лбз по Т28, як заноза блін, і ніяк я не міг їх пройти.
    І ще одна класна штука цих лбз, це жіночий екіпаж. В мене на борщови і вже на Е 75 повністю екіпаж складається з фрау.;)
     
    Unnamed Player, Гоуст та Junker033 подобається це.
  17. Junker033

    Junker033 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.856
    Адреса:
    Drohobych
    Правильно! У бабів з хлопаками не працюе вміння (бойові друзі-подруги). Я також завис на Т-55А на послідніх завданнях.ПТ-6000 чи навіть 7000тис урону і ЛТ-навіть непамятаю щось 6000тис. насвітити і ще якась фігня лишилась:D
     
    Unnamed Player та Dietrich88 подобається це.
  18. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.358
    Адреса:
    ...
    Так, там на ПТ 6 000 треба настріляти. Мені якось всі завдання на ПТ саме легше давалися, мабуть тому що я на ПТ більше граю.
    Я от думаю на якому танку проходити останнє лбз для ТТ, де треба в сумі 12 000 набрати.
     
    Unnamed Player та Junker033 подобається це.
  19. Junker033

    Junker033 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.856
    Адреса:
    Drohobych
    Я протягнув на тапку
     
    Dietrich88 подобається це.
  20. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    image6.jpg imageJ0FRMC08.jpg image.jpg
     

    Images:

    image1.jpg
    image2.jpg
    image3.jpg
    image4.jpg
    image7.jpg
    image8Y9PQWR5.jpg
    image12.jpg
    imageBRCLVPP4.jpg
    imageZM4KBN1M.jpg
    gvv2309, Allex761, Unnamed Player та ще 1-му подобається це.
  21. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.112
    Адреса:
    Киев
    зря. Нормальная машина чтобы качать экипаж на ТТ\ПТ.
    Никак)))
    Все акционные танки хуже аналогов.

    Штуг - хуже...сразу продать или сбивать х2 на экипаж.

    Контрацепт - ну такое, временами что-то танкует против крабов.

    т55а - типа 54, чуть лучше пушка...но ВЛД тоньше и меньше угол...т.е. не танкует.

    об260 - это вобще СТ, а не тяж. ИС7 на порядок лучше танкует.
    Очень комфортная пушка, но брони..можно сказать, что нет. (дыра на крыше, НЛД задранное что фиг спрячешь, под дулом пробивается, бортами не танкует). И временами тупо шьется в башню, в маску (без голды).
     
    Dietrich88 та moranno подобається це.
  22. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Повідомлення:
    3.513
    Адреса:
    Київ
    Не забывайте,что эти танки можно использовать как казарму,если не хватает в ней места!
     
    Dietrich88, Unnamed Player та Junker033 подобається це.
  23. Junker033

    Junker033 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.856
    Адреса:
    Drohobych
    Я ЛБЗ прохожу постільки-поскільки)) Спочатку старався пройти потім забив.А хороша техніка чи ні можна подивитись побоях,катае народ на даній машині!Висновок прийде сам)) А Т-28Concept як і решта техніки з ЛБЗ проскакуе дуже рідко.Це наштовхуе на думку що техніка фігня.
    Не ображайтесь кому образив любиме відро з болтами))
     
    Dietrich88 подобається це.
  24. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.112
    Адреса:
    Киев
    Так и есть))

    Потому что 54 лучше 55а, заместь об260 лучше выкатить СТ1\ис4\ис7, заместь 28концепт ...Борща, Вафлю, Грилля))) та даже ИСУ152...поломать лица :D

    ЛБЗ - отличный фарм кредитов и халявных прем.дней, оборудования, свободки, расходников и т.д.
    Ну и женских экипажей которые быстро качаются.

    Мне осталось упороться только на ТТветку на 55А...не хватает 1 бабы на ТВП.
    А я жесть как не люблю играть на тяжах.
     
    Dietrich88 та Junker033 подобається це.
  25. Junker033

    Junker033 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.856
    Адреса:
    Drohobych
    А я завис на ПТ и ЛТ на 15х завданнях.Хто на чьому проходив ПТ??
     
    Dietrich88 подобається це.