Потрібна підсказка по вінтовці Мосіна

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем bellyarik, 7 гру 2016.

  1. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
    Я себе этим голову не забивал. Все равно они для охоты не годятся.
    А информацию ,которая мне не полезна - я в память не записываю.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Цілий,без пошкоджень,ремонту,комплектний.Потребує чистки(по бажанню) 80 л стандарт + 20 л за рахунок...
      1600 грн.
    2. Назва - Сумка адміністративна Стан - новий Колір - Multicam Матеріал - Cordura 1000D, поліестер Фурн...
      2150 грн.
    3. Продаю Новий рюкзак Bundeswehr Flecktarn (камуфляж) Обʼєм 65л Привезений з Німеччини Оригінал
      1000 грн.
    4. Власний бойовий рюкзак ЗСУ та інших формувань індивідуальний. Характеристики: Матеріал: 100% поліамі...
      1500 грн.
    5. (в наявності 1 шт.)
      Сумка-подсумок изготовлена из износостойкого нейлона, имеет съемные крепления системы M.O.L.L.E., пл...
      600 грн.
  3. bellyarik

    bellyarik Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    69
    Повідомлення:
    642
    Адреса:
    Украина, Киевская область
    Чому для охоти не підходять?
     
  4. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
    Тяжелые с большой отдачей, навскидку не постреляешь.
    Армейские и спортивные боеприпасы вообще не допускают к охоте.
     
    bellyarik подобається це.
  5. салабон 33

    салабон 33 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    516
    Адреса:
    украина
    да для охоты могут с ружжом немножко начудить, я про заводды типа "маяк" "форт" " впо", хотя чо там в моське чудить? но могут.
    на АКМ от "впо" фрезернули боевой упор и немножко наварили на затвор, ка поведет при не рекомендованном патроне вопрос:rolleyes:
     
    bellyarik подобається це.
  6. bellyarik

    bellyarik Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    69
    Повідомлення:
    642
    Адреса:
    Украина, Киевская область
    В чому полягає різниця між оригінальною вінтовкою Мосіна і ОП Мосіна (крім обмеження в прицільній планці)?
     
    Останнє редагування: 8 гру 2016
  7. салабон 33

    салабон 33 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    516
    Адреса:
    украина
    точно, не скажу, предлагали, но по той цене даже не хотел смотреть. 1300 зелени:eek:. вроде как приколы с коробкой\рамой и затвором есть. просто по ВПО знаю. если память не изменяет, то ствол обрезают, ну и куча клейм.
    я не знаю шо в мосе можно упростить и ослабить, но огражданиватели придумают. планка наверное самое безобилное
     
    bellyarik подобається це.
  8. салабон 33

    салабон 33 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    516
    Адреса:
    украина
    скажем так, с "сайга" лупанул я разок армейским бронебойным типа, звук раза в два громче. ствол не рвануло, но карабин разобрался не хило.:eek:. крышка в бровь, возвратка в сторону, агрегат сам откинул. оказалось шо ( ну не совсем оказалось, ньюансы знал) пружинку на заводе ослабили, УСМ упростили как могли, одним словом весело было.:D
     
  9. bellyarik

    bellyarik Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    69
    Повідомлення:
    642
    Адреса:
    Украина, Киевская область
    ну мосінці таке не страшне, я думаю
     
  10. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
    Это у Вас что-то не то. У меня нормально сьела.
    обмеження в прицільній планці и делают невозможность примыкать штык (правда не уверен про мосю, АКобразные и прочие подрезают упор)
     
    Hamer2109 подобається це.
  11. салабон 33

    салабон 33 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    516
    Адреса:
    украина
    так то изначально охотник с завода, а не 103, визуально да, а фактически? "ижмаш":rolleyes:, отк то то таке, може мое еврейске щастя?:D
     
  12. Marmelad

    Marmelad Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    199
    Адреса:
    Київ.
    дивно якось. що армійський що мисливський боєприпас 7,62х39 мають однакові характеристики: куля 8 г. швидкість близько 700 м/с. порох той самий. різниця тільки в довжині кулі. армійська трохи довша, за рахунок різниці густини свинцю та сталі.)
    це при кулі FMJ
    єдине, якщо не помиляюся в сайги ствол трохи довший
     
    Hamer2109 подобається це.
  13. bellyarik

    bellyarik Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    69
    Повідомлення:
    642
    Адреса:
    Украина, Киевская область
    Али чи мають бронебійні та бронебійно-запалюваємі набої інші характеристики?
     
    Останнє редагування: 8 гру 2016
  14. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
    В данном случае можно пренебречь.
     
  15. Marmelad

    Marmelad Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    199
    Адреса:
    Київ.
    якщо Ви маєте на увазі траєкторію польоту, то ні. в союзі всі боєприпаси одного калібру приводилися до одноманітності по балістиці, щоб солдат не думав над поправками в прицілюванні.
     
    Hamer2109 подобається це.
  16. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Черт, а зачем тогда Целевые, Снайперские? И нафига снайпера отбирали патроны из валовых, даже взвешивали? И почему из СВД не рекомендуется Бронебойные и трассеры? Зачем делали легкие и тяжелые пули?
     
  17. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.981
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Для уніфікації виробництва, хоч ствола, хоч БК. По традиції вибраковані гвинтівок стволи йшли на пістолети, револьвери....
    Робили патрон 7,62х54Р — Ш. Для кулемета ШКАС, використання його в іншій зброї, м'яко кажучи — нерекомендувалося.
     
    Останнє редагування: 8 гру 2016
  18. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.981
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    В зважуванні валових набоїв в зборі, небачу сенсу.
     
  19. Marmelad

    Marmelad Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    199
    Адреса:
    Київ.
    так в назві і є суть.
    є валові, вони летять в ту сторону, по більш менш передбачуваній траєкторії
    а є більш точні, в них кучність краща, допуски при виготовленні більш строгі.
    цільові - в них куля із свинцем в середині
    в снайперських із сталлю.

    а як ви собі уявляєте ситуацію. середньостатистичний боєць червоної армії в бою виставив приціл на один боєприпас , потім згадав що потрібно внести поправки для іншого?
    а патрони відбирали якраз для одноманітності бою
     
  20. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Та Ви що? А рекомендации патрон ШКАс с черным, отечественным лаком использовать только в пехоте...
     
  21. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Вот как? А опытные стрелки обращали внимание, если приходилось использовать валовые....
     
  22. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    А точная навеска и марка пороха, однообразность пуль, наличие латунной гильзы, это так-внимания не стоит...
     
  23. Marmelad

    Marmelad Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    199
    Адреса:
    Київ.
    а хто вам сказав, що з свд не рекомендують стріляти бронебоєм.
    це стосувалося тільки старих стволів з кроком нарізів 320. в них бронебой погано летів.
    потім почали робити крок 240 і хоч кучність упала, але бз полетіли.
    особисто моя мосінка краще стріляне навіть не Сн. а якраз БЗ
     
  24. Marmelad

    Marmelad Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    199
    Адреса:
    Київ.
    ви уважно читали те що я написав?
     
  25. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Нехай буде так....Не буду спороить...больше.
     
  26. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.981
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Яка середня і дальня дистанція роботи снайперських гвинтівок під патрон 7,62х54Р в РКК та СА?