К 98 1940

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Kuzy, 18 лис 2016.

  1. Kuzy

    Kuzy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    76
    Повідомлення:
    764
    Адреса:
    Чернівці
    Доброго дня.Підскажіть будь ласка як краще зняти ржавчину в лимонну кислоту?Поки що змастив машинним маслом.З повагою.
    0f5H6qMdX18.jpg FaeezcT70lg.jpg EPL_tC-WqE0.jpg qeRXlPI-AJs.jpg
     
    - Мисливець -, Armes та шосткин подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Номерний забивний шильдик по ПСВ
      100 грн.
    2. В коллекцию. Австро-Венгрия.
      55 грн.
    3. Пенал для смертной записки. Австро-Венгрия. Первая мировая.
      55 грн.
    4. Бірка-ключ ТН 1891, Ключ та кільце латунь, бірка чавунна фірми CARL DROSSER. Вага 240 гр. Все на фо...
      900 грн.
    5. Жетон “Генеральное общество Макьевскихь сталелит. заводовь” 64х46 мм, матеріал мідь. Все на фото.
      2500 грн.
  3. ALEKS81

    ALEKS81 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    17
      продані:
    33
    Повідомлення:
    4.822
    Адреса:
    Прилуки
    Ну якщо не жалко рідного вороніння, то 100гр. лимонки на 10 літрів води і періодично чистити щіткою по металу. Потім в содовий розчин, щоб нейтралізувати кислоту.
     
    - Мисливець -, Kuzy, Virii та ще 1-му подобається це.
  4. Virii

    Virii Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    2.960
    Адреса:
    Киев
    Согласен. Я бы кислотой ничего не делал, тут воронение есть и это существенный плюс. Тут ответ один - керосин) положите недельки на две - потом достанете оботрете и ляля будет.
     
    - Мисливець - та Kuzy подобається це.
  5. Scolver

    Scolver Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    614
    Адреса:
    Запорожье
    Я чистил от всех как в уксусе, а потом просто переворонил.
     
    - Мисливець - подобається це.
  6. Alex Johannik

    Alex Johannik Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    71
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    137
    Повідомлення:
    662
    Адреса:
    Україна
    Вэдешкой и зубной щеткой(усики обрезать до 2 мм из истоков). Это касается состояния Вашего дэвайса.
     
    Oleg Nevidomy подобається це.
  7. Scolver

    Scolver Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    614
    Адреса:
    Запорожье
    Да, все зависит от того, хотите вы сохранить родное воронение или нет, но не факт, что не будет пятен, где сильно пошла коррозия.

    Отправлено с моего m2 через Tapatalk
     
  8. Kuzy

    Kuzy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    76
    Повідомлення:
    764
    Адреса:
    Чернівці
    всі дякую за відповіді,да хочу зберегти вороніння
     
  9. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1368
    Лоти
      на продажу:
    90
      продані:
    2.577
    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Лимоннна і оцтова к-та - смерть металу!!!
    Виїдає метал по бистрячку, і залишає після себе уйму мікрораковин.
     
  10. - Мисливець -

    - Мисливець - Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    377
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    704
    Повідомлення:
    605
    Адреса:
    Украина,Херсон
    Все життя тільки в оцті і відмачую.Все працює як годинник.Як зализякі край,то хоч оцет хоч солярка йому все одно край.
    А зберегти вороніння не вийде,краще переворонить,як підказував камрад.
     
    Airsoft подобається це.
  11. Scolver

    Scolver Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    614
    Адреса:
    Запорожье
    Просто уксус удалит всю ржавчину, если мочить в соляре все-равно останется немного.

    Отправлено с моего m2 через Tapatalk
     
    - Мисливець - подобається це.
  12. - Мисливець -

    - Мисливець - Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    377
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    704
    Повідомлення:
    605
    Адреса:
    Украина,Херсон
    Поддержу на все 100%,круче уксуса (как дешевого средства)нет ничего.ИМХО.А соляра так себе,да и в керосине устанеш чистить,и поднимает ржу и поднимает.
     
  13. Scolver

    Scolver Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    614
    Адреса:
    Запорожье
    Соглашусь только с тем, что выедает металл наголо, могут оставаться глубокие раковины или свищи, но это значит только то, что изделие настолько прогнило.

    Отправлено с моего m2 через Tapatalk
     
  14. - Мисливець -

    - Мисливець - Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    377
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    704
    Повідомлення:
    605
    Адреса:
    Украина,Херсон
    Ну я о том и говорил выше.Если оно сгнило,то сгнило и уксус тут не причина.Он только очищает и все.