гарні лямпи. і що пан за них хоче? бо хоч і є такі з склом але не відмовився б ще, особливо від летючої миші.
З грою в грінкарту треба бути обережним. Бо, кажуть, були випадки відмови у тимчасовому в"їзді людям, котрі подавали заявки на грінкарту, як потенційним нелегальним мігрантам.
то я заховав в усіх на виду. стоїть та і стоїть собі і ніяких нарікань від влади ))) колись я пістоля продавав. в нас коло музею гармата лежить тож я її як пістоль і продавав як у тому старому анекдоті " та куди ж я той пістоль заховаю якщо в нього от такі колеса" от і я теж пропанував купити пістоля по низькій ціні але самовивозом. багато хто куплявся на те. один аж розсердився що то дуже великий пістоль. було це у першій половині 90стих. гармата та до речі досі там лежить і вже не одна. руру ще одну притягнули з німецької самоходки, наче мардер ІІ, казна відірвана. отакоєот
Не втішайте себе та не намагайтесь переконати аудиторію що до подальшої долі єдиного вижившого свідка - нема вже його , вбили ви його , посіпаки ... А що сі стало з безневинними Синіми Слимачками - звісно шо то були Охоронці того заповітного Бальонузізлом , котрі насправді були Обраними та мусили цілодобово бути на посту , а в житті були звичайними викладачами , лікарями , продавцями магазинів чи просто пенсіонерами за шістьдесят - Ви їх геть усіх знищили , раціоналізувавши заподіяння зла тим смиренним , коли у Ваших очах Чарівний Газ перетворив їх на Синіх Слимачків аби Вам не було їх шкода чавити коліщатьми як , наприклад, під час конфлікту в Руанді бхутту казали на тутсі inyenzi — таргани. І це дозволяло їм без заперечень їх вбивати!!! А я Вам казав , я попереджав шо саме так і буде , не ходіть туди більше ніколи !!! Я казав шо тамка буде море трупів , але таки якась єдна душа вижиє в тій страшній екологічній катастрофі , спричиненій Вами за для збагачення на якийсь кілограм латуні з вентіля того зловісного бальону , аби сповістити людство про неминучу загрозу та майбутні мутації від тої отрути ... . Най би той лісник би все своє життя до скону страждав страшенними галюцінаціями чи перетворився б на світлячка з крильцями від бабки - але був би живий . Але ж ні - жага до наживи та страх від заподіяного змусили Вас скоїти ще один жорстокий вчинок . Звичайно , ми маємо сподівання шо то не Ви були , шо то Вами керувала страшенна сила , вивільнена ненавмисне , по простотідушевной , очевидно , Ви виявились трохи більш схильні до того, щоб впасти на спокусу коли навколо того злощасного бальону розповсюджувалась зона Тіні , то ж ми переконані шо то Ви перший раз зробили щось погане як , наприклад , знищили Синіх Слимачків , і хай це буде для Вас емоційним шоком . Тепер ми мусимо нести відповідальність за Вас , аби кожен черговий раз , коли Вам захочеться вчинити зле , накшталт приховати від побратима Консерватора кожні два з трьох знайдених Вами кілограмів "цвітняка" , буде чинити на нас негативні враження ... А чи знаєте Ви - шо то була за сполука в горезвісному балоні , гапитаю !!?? То ж , швиденько запакуйте та відправте Консерватору - то його прадід там закопав , а ще Ви тепер ви винні йому кулемета , три шаблі , десять раритетних ламп та купу дорогоцінних монєтт іззолота бо то всьо було закопано там під тим бальоном ...
Але там і явно не село якесь. Причому, роздоріжжя десь близько, бо ж не вказано Черкаси, чи Дніпро. Подивися стару карту в приблизно ось цьому місці. Дороги тоді інакше були.
подивлюсь. а що до села чи міста то міста тоді теж не такі були, більш на села схожі і тільки у центрі були будинки які мали більш ніж один поверх та виробництва теж не такі як зараз корпуса мали. я за невеличкі міста та містечка кажу, бо що кропивницьк що олександрія то містечка на той час були, та і зараз теж
Думаю, це Кіровоград. Ось: І дивися, де роздоріжжя від якого Бобринець, Новгородка, Олександрія правіше, а де Знам"янка, Федірки лівіше. Федірки:
вітаю поважних! з арбайтом на сьо закінчив, принаймі на вулиці! забетонував вїзда для автівки)) та вперше відобідав кокушками з власної птахоферми , з сальцем, ковбаскою, часником та цибулькою))) це не ті яйка з магазину))) недарма зерно клюють!!! всім гарного дня!
пан Дмитро! щойно побачив що дуПкін задеклорував - Лампада для перевезення Благотаного вогню! гарна лямпа, тож беріть безвозмездно наводочку кого тре труханути!
того кацапа з хайфова тре разом з жидом гєпою напалю посадити разом з їхніми дітьми жйонами та іншою паторочью якає їм родимами. щоб неплодились кацапські жиди внас
Як Ви то всьо зкомпонували ? Часник з цибулькою заодінпрісєст ... А шо перше - часник чи цвібель ? І чи потрібно в процесі періодично жувати лавровий листок ? Ще , прошупана , цікавить чи вживали Ви хліб , а коли так - то білий чи сірий , свіжий чи вчьорашній ? Просто моє холостяцьке меню теж кожного ( ну майже кожного ) дня складається з таких блюд і хочеться якось урізноманітнити ( яйця сирі та варені , сало товчене з цибулею чи часником , сало поверх хліба й навпаки ... я вже пробував ) то ж і запитую як Ви організовуєте такі застілля . Доречі частенько обідаю "У сестер" - так тамка все мегасмачно , а особливо коли чекаю на борщ , деруни чи вареники - то завжди повижераю усі дармові діжечки з товченим салом шо стоять на столах і за довгі роки так і не надоїло .
то слухайте мене сюди. щоб з рота нетхнуло часником то тре його заїсти цибулею і навпаки. щоб не тхнуло цибулею то її заїсти часником. допомагає 100відсотково. отакоєот
все просто, спочатку піджарив самотньї кружечки ковбаски, потім нарізв шматочки сальця с мнясом, та поставив жаритись на лучку та часночку, потім - зверху увалив пів десятка яйків) підсолив, перчиком притрусив, трохи присмажив, потім накрив щоб піднялось)) і вуаля, на тарілочку усе, а зверху ще майонезом все намостив, налив гарного чаю , з бергомотом та шіпоточку різнотрав,я. відразів білого хлібушка та усодив свою дупу до обіду! а взагалі, по настрою готую та єксперементую! .....і ще саме головне!!! перед тим як щось готувати - тре харчів десь вкрасти...!!! всім смачного!
Нема, нема. Спи... Я пишу, як на той момент. Адже, коли ми говоримо про, наприклад, бої в Сталінграді, то не пишемо Волгоград. Якщо тобі спокійніше буде читати Кропивницький - жодних проблем.
та яка в сраці різниця? гімноград він іє гімноград якйого неперейміновуй, хоч сралінхрад, хоч вольхахрад.кацапська помийка. поганощонімаки його мало знищили на той час взагалі він носив назву кірав. а перед цим зіновєвськ, тже камунка-жид. от чого совєти так жидів любили славити? анімаки молодці, знищували жидів иа жидівських камісарав
Я розумію, що "зараз врем"я таке дурне" (с), але чого не згадати, що тут військово-історичний ресурс, та просто не обговорити цікаве фото? Тим більше, мова йде про відшукання місця, може там іще й хабар валяється? Адже пошук по фото, то завжди цікаво. Ось, глянь яке вчора виставили: