Питання по райберту

Тема у розділі 'Питання по роботі форуму REIBERT', створена користувачем Владимир Смовж, 30 жов 2016.

  1. Владимир Смовж

    Владимир Смовж Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.094
    Адреса:
    Киев
    Доброго дня форунчани та адміни в мене є одна проблема ,чомусь не можу створювати тему в розділі продажу речі до 1945 року в низу пишеться так (У Вас недостаточно прав, чтобы оставлять здесь сообщения.)з чим це пов'язано?з повагою Володя
     
    1. 1000 грн.
    2. Состояние хорошее
      600 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      идеальное состояние
      400 грн.
    4. Ударник с пружиной Browning mod 1910 cal 6,35 Оригинал! Состояние на фото!
      1300 грн.
    5. Оригинальный складской ударник с пружиной для пистолета ТТ, + заготовка для восстановления зеркала з...
      2500 грн.
  2. Nikita66

    Nikita66 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    1.419
    Адреса:
    Donbas
    Раздел продаж до 45 года закрыт, теперь только АУК
     
    Romachick та Владимир Смовж подобається це.
  3. chornyj lis

    chornyj lis Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    860
    Адреса:
    край географії..
    Владимир Смовж подобається це.
  4. Владимир Смовж

    Владимир Смовж Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.094
    Адреса:
    Киев
    Дякую камради вже розібрався з повагою Володя
     
    chornyj lis та Nikita66 подобається це.
  5. Мир Всем

    Мир Всем Schütze

    Повідомлення:
    27
    Здравствуйте ,подскажите пожалуйста , а в чом было дело. Что у меня та же ситуация. С ув.
     
  6. mushichok

    mushichok General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    372
    Повідомлення:
    6.591
    Адреса:
    Украина
    Перечитайте эту тему еще раз. И по ссылкам.
     
    FoxMulder, Витт та Мир Всем подобається це.