Інше Баллон 5 л. р-350 п-525

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем stas/, 28 жов 2016.

  1. Продавец stas/

    stas/ Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Украина
    Продам баллон для сжатого воздуха 5 литров рабочее давления 350 проверочное 525 Аттестован, документов нет.
    Цена-2100 грн Lenovo_A1000_IMG_20161027_173725.jpg
     
    1. В продажу мр 654, стилізований під иж-71. Пістоль у відмінному стані, механіка супер, переворонений...
      13900 грн.
    2. Купив 2 б/в гвинтівки, собі лишив більш естетично гарну, іншу продаю. Б/В, ствол і коробка зовні в р...
      9000 грн.
    3. Надульник муха состояние б.у
      370 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Кулі ВВ Black для пневматичної зброї Сталеві , покриття чорне Калібр 4.5мм Упаковка 1000 шт. В лоті...
      190 грн.
    5. (в наявності 25 шт.)
      Пулі Kandar калібр 5.5 мм Нові Калібр 5.5 мм Вага 1 г Кількість 250 шт Форма півкруглі
      265 грн.
  2. Максим Демидов

    Максим Демидов Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    296
    Адреса:
    Харьков
    Укажите более полную информацию о баллоне- производитель, дата выпуска, фото клейм.
     
  3. Продавец stas/

    stas/ Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Украина
    Lenovo_A1000_IMG_20161027_173835.jpg Произведен в СССР в 87 году.
     
  4. Максим Демидов

    Максим Демидов Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    296
    Адреса:
    Харьков
    Это военка? Видел до этого только шарики с таким давлением.
     
  5. Продавец stas/

    stas/ Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Украина
  6. sokol802

    sokol802 Obergefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    Винница
    Прошу вибачення, а де Ви бачили атестацію балона,клеймо-завода виробника балона.Я можу помилятися але це шрифт не заводський та паспорт самопал.
     
  7. Продавец stas/

    stas/ Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Украина
    Вибочаю )))
     
    neo160889 подобається це.
  8. Максим Демидов

    Максим Демидов Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    296
    Адреса:
    Харьков
    Просто в наше время появились люди, которые просто перебивают клейма на кислородниках, было Р200 стало Рскольконадо. Поэтому возникают вопросы, т.к. баллон ВД это как минимум жизнь одного человека. Я завтра позвоню заправщику, стаж у него лет 30, попрошу чтоб он посмотрел литературу. И напишу. Думаю, что всем будет немного спокойнее.
     
    FG1961 та neo160889 подобається це.
  9. sokol802

    sokol802 Obergefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    Винница
  10. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.288
    Адреса:
    Київ Україна
    Приборы? 12. Что 12? А что приборы?
     
  11. sokol802

    sokol802 Obergefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    Винница
    12 років маю справу з балонами.
     
  12. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.288
    Адреса:
    Київ Україна
    Выяснили что то по подлинности маркировки.
     
  13. alex1981

    alex1981 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    24
    Повідомлення:
    595
    Адреса:
    Україна
    Он "забитый" ? До 350?
     
  14. Продавец stas/

    stas/ Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Украина
    До 320