Той вояк - дядько естет . На гвинтівці відсутня верхня дерев'яна накладка ложевого комплекту , а може то якась модернізація армійського зброяра . Не було в ті часи ізострічки - от і підлаштував вояк собі зручненьке полотняне кріплення .
ну оце ви .....взяли і зразу таку уявну красоту спаскудили!ні, всі без тещ!тещі всі в Італії на заробітках, шлють ойро і ніколи не приїзджають...! як Вам така фантазія наніч!???
Я навіть і не сумнівався, що переможу. Щоправда, якось пан К. підозріло швидко здався. Якщо Ви хочете прислати мені 10 грн., то не переймайтеся. Відправте їх краще кудись сюди: https://reibert.info/forums/pomosch-armii-i-dobrovolcam.487/ Дякую за цікавий конкурс.
пане А, в ваших словах нема конкретики, скиньте її в мої оп, бо в тому розділі по гривні на всіх буде мало а по десять то я не витягну таке несподіване навантаження, але дуже хотів би підстрелити стільки трохфеїв, скільки тем в тому розділі _)))
отже, засобом легкого жеребкування було обрано першу активну тему та відправлено 20 грн, ваші та пана К, бо він теж виграв, але поза часом конкурсної програми, та й сам "карась" усією своєю вагою натякав на подвійну ставку, отакеєот, а ви кажете _)))
Я тільки но там зареєструвався...... На днях буду пробувати,а то шмурдяка різного назбиралося....треба трохи до НР поскидати щоб дітям на подарунки зібрати.
Я думав, що за мою Таврюху 500-600 баксів то я багато хочу, а тут побачив таке https://auto.ria.com/auto_zaz_1102-tavriya_18352060.html Ну чисто поржать
щось усі дрихнуть повкладались, а я тим часом сир гризу та чайок сьорбаю, та міркую над тим,хтож таки пірамиди набудував нам)))) оце надумав, мабудь одну приватизую собі! от так клуня буде! тож перші 200 кв здаю в аренду по гарним розцінкам! поспішайте, потім буде дуже дорого!