Та нє , не будемо . Ми це питання вже обговорювали не раз . Вона каже що вже була обружена , діти не зрозуміють . Та й дуже ми обидва цінуємо незалежність та свободу в прийнятті рішень , то ж домовились шо будемо просто дружити (час від часу Ну Ви ж прекрасно розумієте шо то нездійсненно , принаймні оприлюднення її "персональних даних " без її дозволу то є неподобство . А дозволу не буде бо вона жінка порядна та скромна , то ж вибачайте . А от колись я викладав одну фотку - ну майже вона в себе на кухні .
Доброго дня . Кажуть знайшли схрон пана Концерватора. https://reibert.info/threads/ganso-cynk.787497/ Ну то таке , Віддадуть мабудь з відсотками.
Повірю Вам на слово)))) а то з моїм інетом я там тількі фото стювардесс знайду що любить постити Пан Бек.))))))
По UTR тількі шо мою 57у показували......Прошлий рік все знайомі міста. Околиці Горловкі, опорнікі наші .....
а хз червоний такий зквадратним спідометром, але вже продали. сьогодні відвезли, сто долярів, + 2 кг мясця на коп,
Пройшлися, до козацької балки недоїхали, лісовози дорогу розбили, вже наступного разу. бліндажик з траншеями , пробєм напотім. ось вам настоящі кабанячі сліди, кажу камраду пішли подивимось, там кабанячі а дальші людьські, а він невірив.але вони різко обірвались ... а дальші людьські то ото бігенько пішли звідти на базу, чуть мясця залишили лісовим звірям.
Завтра знов старт на Ірпінь. Через Бишів, єслішо позивний «зелений фургон»)) Намічається гаражний розпродаж.