Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Messages:
    3,465
    Location:
    Киев
    Пойду ка я дрыхнуть .
    Всем счастливого отдыха .
     
  2. Интересные лоты

    1. Дуже рідкісний лот зацікавить справжніх колекціонерів. Кришка задня РПГ 22. Доповнить ваш ммг тубус...
      500 грн.
    2. (в наличии 9 шт.)
      Ммг набоя 20*139 мм підкаліберні бронебійні ( бмп мардер)
      300 грн.
    3. (в наличии 44 шт.)
      Гильза алюминиевая 30х113мм пулемета M230LF Bushmaster среднекалиберной автоматической пушки. Цена з...
      50 грн.
    4. 3000 грн.
    5. (в наличии 10 шт.)
      гильза тир..пуля впресована и обжата. в размере..
      80 грн.
  3. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    Судячи з форми, я би сказав, що німецька.
    Зараз пан К. дасть нам посилання на ресурс, то будемо шукати. ;)
     
  4. консерватор

    консерватор General-leutnant

  5. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Ваша РІА а в Алєкса австріяк.
     
  6. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Там розтяжки поховав.
     
  7. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    Дякую.
    Виявляється ти можеш і корисні речі робити.
    Дякую.
    Справді, переглянувши лопатки за посиланням, люб"язно представленим паном К., найбільше схожості з австрійськими.

    Думаю спробувати використовувати за призначенням. Легенька, тонка і гостра.
     
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    я це роблю завжди. бо я людина від якої усім дуже велика користь.
     
    igor-kit, ejnalej, Veter-59 and 3 others like this.
  9. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
  10. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Доброго вечора:beer:
    :beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:
    Кілька знайомих місць побачив,але бував там не на відпочинку а по роботіo_O
     
  11. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Здесьть вам неравніна
     
  12. консерватор

    консерватор General-leutnant

  13. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    І в нас сьогодні журавлі пролетіли.вони в вирій.а нам до Ірію на один рік ближче.Сумно.
     
    vovc2301, igor-kit, Alex Faa and 8 others like this.
  14. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Пане
    Gromoff до Вас запитання в приват можна??
     
    igor-kit, ejnalej and buldozer1974 like this.
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    але не безкоштовно
     
  16. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    пан Алекс розрахується:oops:
     
    igor-kit, slawuta5, ejnalej and 2 others like this.
  17. консерватор

    консерватор General-leutnant

    усі там будемо. кожен у свій призначений час, а от коли той час призначен ніхто до самого кінця незнає. таке життя
     
    igor-kit, SOTNIC, ejnalej and 5 others like this.
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    та він і так винен мені. а так ще і панові дохтуру буде винен. пожалійте його онуків бо вони ще будуть панові дохтору борги через вас вдавати
     
  19. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Та ось на днях казав шо всі борги скасував:D
     
    igor-kit, Саня ZP.UA and ejnalej like this.
  20. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095
    В новинах пишуть шо сьогодні презідєнт ісраєльстану звинуватив українців та , зокрема УПА і цілий ряд відомих борців за свободу під час та після другої світової в геноціді тих самих еувреїв . І саме сьогодні ті "обіжені" українцями масово поперли в Україну - прогнозується накопичення близько пісяттищ навіть зі своїми поліцаями ...:confused::rolleyes::(... Дивина - та й годі ... Мабуть хотять змінити ареал обітанія та в гУмані створити гніздоепіцентр для подальшого вторгнення - своїх у владі вже прилаштували ... Совпадєніє - не думаю :eek: !
     
    vovc2301, corbie, igor-kit and 3 others like this.
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    та він багато чого каже але нема йому віри, немає! отакоєот. а ви кажете
     
    igor-kit likes this.
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    жид ще той ревізіоніст. бо на нюренберзі ніяких звинувачинь ані у злочинах проти людності ані у лохокості упівцям висунуто небуло.
    з цього робимо висновок що той лохокост теж не існував а через тих трьох жидів чи скілько там не тре було і греблю гатити та встраювати гвали на увесь світ. най йдуть до дупи зі своїм лохокостом бо таки дочекаються що німаки з їхніми бухенвальдами то буде запісяна дитина у порівняні з тим що будемо робити з жидами ми
     
    vovc2301, igor-kit, KUNDLER and 3 others like this.
  23. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    А в загальному в нас децентрелізаціокомунізаціоборгонесплачуємовідсотконема:D
    оце наклацав:eek:
    Піду спати бо половина мене точно децентралізує за пять днів відсутності.
    Добраніч всім хто не москалюка:beer::beer::beer:
     
  24. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    То вони іще за Хмельницького мовчать. А він у них, кажуть, чи не на другому місці після Гітлера.

    До Умані їхні поліцаї кожного року приїздять. Ось, трохи говорили: https://reibert.info/threads/policija-izrailja-v-umane.403972/
     
  25. консерватор

    консерватор General-leutnant

    га:eek:
    ви тут не лайтесь бо в нас культурне місце
     
    igor-kit, Саня ZP.UA and slawuta5 like this.
  26. консерватор

    консерватор General-leutnant

    знов усе місто засруть. тре вже їх палити та різати. задовбали
     
    igor-kit, KUNDLER and ejnalej like this.