Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. :eek::eek::eek: які щекелі, які грубі? куди?
     
    ejnalej und Дитрих SS gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Дерев'яний ящик з мотузяними ручками від союзників. Гроші йдуть на покупку потрібного для одног...
      650 грн.
    2. (в наличии 17 шт.)
      Ящик с 12.7 (50 Cal) а также из под взрываков NATO. Скидки от 4 штук
      350 грн.
    3. Ящик з під набоїв 40*53 мм до m19 порожній, металевий, герметичний у дуже гарному стані Довжина 44 с...
      700 грн.
    4. Тубус від міни 120 мм, MORTAR SHELL. Матеріал пластик. Комплектацію, стан та розміри дивитись на фот...
      450 грн.
    5. Металевий герметичний ящик 5.56
      400 грн.
  3. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Beiträge:
    3.027
    на полички розкладувати та зберігати та око радітиме))
     
  4. багато тт там пораскладаєш на тих поличках.
     
    ejnalej und Саня ZP.UA gefällt das.
  5. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270

    скоріш полочки для виставки сушених хомячків.:beer:
     
    ejnalej und Саня ZP.UA gefällt das.
  6. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes: вам хомячка прислати сушеного напоставить?
     
    slawuta5, ejnalej und Саня ZP.UA gefällt das.
  7. ви нащо собачку закатували?
     
    ejnalej und Саня ZP.UA gefällt das.
  8. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270

    :oops: розкусили таки, ашо, сьогодні майже по лісі коло Ірдиня ходив і небоязко, отакоєот.:beer: а ще я гасову лампу прої. на реконі.:smile_5: сьогодні взнав тільки.
     
  9. а я вам казав відайте її мені. в мене вона б стояла красиво і я б вам світлину її раз на рік висилав би щоб ви бачили що їй в мене хАрашо і красіво серед таких самих як і вона
     
  10. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Beiträge:
    5.095
    Привітався та побажав !
    А шо Ви , пане , й досі граєтесь в "доміка" ? :beer:
     
  11. то не я, то жінка. це зара мейстрім у світі. отакоєот
     
  12. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :smile_6: а що ви так і неполучили її на новій пошті?
     
    ejnalej gefällt das.
  13. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    До речі, який двіжок краще у Фольцваген трансортер Т4, 1.9 чи 2.4 Д. :beer:
     

    Images:

    584e4f697889ba85c65e5ab44e63ccef.jpg
    slawuta5 und ejnalej gefällt das.
  14. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
     
  15. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Доречі, це не Вам підшуковують в Рівному Т4 - Т5 в пасажирі? Віваро, Прімастар, Трафік мали-бе вже запропонувати
    --------
    Пи. Си. 1,9 беріть. Дешевша в обслуговуванні і краще потім продається
     
    Саня ZP.UA und Бек gefällt das.
  16. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Камради, що про ці дві монетто скажете?
    Кордон Рівненщини і Волині (ПЛК)
    image.jpg
    image.jpg
     
  17. пан Р% в себе на праці на ковзанах катається
     
  18. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    7.061
    Ort:
    Ukraine
    1.9 краще.
     
  19. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Отож бо й кажу
     
    Veter-59 gefällt das.
  20. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Головне щоб з Громоффим не здибались в шабатньо-суботній вечір втіхаря від дружин
     
  21. що спимо чи як. гаявасуважнопитаю
     
  22. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Ні, вивчаємо по каталогах, на які доречі Вам вчора давали посилання, монетто:
    image.jpg
     
  23. і як успіхи? знайши щось цікаве та коштовне гаяваспитаю
     
    Саня ZP.UA und Дитрих SS gefällt das.
  24. Anatol_AA

    Anatol_AA Major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Beiträge:
    2.619
    Ort:
    Київ
    Це півгроші: польський 1509 року Сігізмунда I Старого і литовський не датований Олександра Ягеллончика.
     
  25. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Доброе утро хунте и карателям.
    Хто куда , ....а мы дома сидим .Дожди!
     

    Images:

    20160924_125626_resized.jpg
  26. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    ого і у вас знають що мені Т4 потрібен. :smile_6: думав рено канго, т4 мабуть краще, і жопу возити і виїхати з ночівлею.:beer:
     
    vovc2301, KUNDLER, Veter-59 und 6 anderen gefällt das.