Кепка єгерська

Discussion in 'Скільки коштує?' started by Bandera2, Jul 17, 2016.

  1. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Прошу знатоків оцінити таку кепку+ нашивки. Які роки і яка реальна ціна.
     

    Images:

    IMG_20160717_153109_1.jpg
    IMG_20160717_152848_1.jpg
    IMG_20160717_152911.jpg
    IMG_20160717_152922_1.jpg
    IMG_20160717_152944_1.jpg
    IMG_20160717_152958_1.jpg
    IMG_20160717_153011_1.jpg
    IMG_20160717_153035_1.jpg
    IMG_20160717_153045_1.jpg
    IMG_20160717_153056_1.jpg
    Patton and Oprishok like this.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 8 шт.)
      Німецька трубка. Не курена!
      400 грн.
    2. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      750 грн.
    3. Ложка військова виробництва Франціі
      175 грн.
    4. Стан по фото, добрий. Іскру висікає. Гарний предмет в колекцію чи на кожний день!
      860 грн.
    5. Эмалированный стальной шильд "Здесь говорит НСДАП". 1938 г. ------------------------------...
      30000 грн.
  3. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    30
    Скинхеды на линии Арпада потеряли?:confused:
     
    Jurgenss, minitarn3838 and Oprishok like this.
  4. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    145
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    268
    Messages:
    20,635
    Location:
    Украї́на
    Кепи правильная копия оригинальной.Производство Морячка.
    До войны стоила около 320 грн.
     
  5. Patton

    Patton General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    118
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    211
    [​IMG] Это нашивка 1-ой горно-пехотной дивизии Бундесвера. Будете продавать, маякните. С ув.
     
    Andrew Scott likes this.
  6. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    А зараз тоді скільки? Я колись за значок -квітку Едельвейс плотив 100 грн.
     
  7. V38

    V38 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    5
    Messages:
    777
    Location:
    Украина
    Надумаете предлагать кепку, можете в личку отписать или здесь в теме. Обсудим. Как раз для егеря надо. Размер какой?
     
  8. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    30
    На фото №3 размер четко просматривается-58-й.С ув.
     
  9. V38

    V38 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    5
    Messages:
    777
    Location:
    Украина
    Принято, спасибо