я так розумію що ви незацікавлені в продажу свого амулета. бо ніяких ділових пропозицій від вас не поступало.
Та і ціна такаж сама 1 мАнетка за рік. 1488 биткоинов це така валюта сама мощна і сама сильна, н7ичого в світі нема круче цієї валюти.
В цій темі за схожий амулет форумчанин иван777444333 пропонував 1000 грн і більше. Зверніться до нього можливо його зацікавить. І також достойного покупця може знайти форумчанин консерватор, але його послуги не безкоштовні, но запнвняю, це знавець своєі справи.
По одному фото сложно определить точно год. Если 1488 год, то цена за подобный амулет может быть весьма высокой, а если 1489 к примеру, то уже дешевле будет.
Кстати да, с удовольствием взял-бы второй в коллекцию, но с деньгами сейчас напряг, больше 10000 не дам.
Ось видно справжнього колекціонера, а то всі перекупщики якусь дрібницю пропонують. Ось вам і приблизна ціна.
Було б непогано якби власник амулета представився як його звати, щоб ми знали як до ньго звертатися, та вказав свій вік. Можливо він неповнолітній і розпустить усі гроші на цукерки, що тоді батьки скажуть?
Вопрос на засыпку, (для знающих, все про амулеты и приметы), нашел подкову потерянную даже пару гвоздей осталось))) подскажите как ее правильно повесить над входной дверью,- рогами к верху или к низу..? с женой переругались в пух и прах...
суть спора с женой в следующем: она утверждает, что если над входом (со стороны улицы, то рогами вниз (типа смотри гравюры) там у всех они так висят, а вот если со стороны прихожей над выходом то рогами к верху! я говорю что по любому рогами к верху!
если бы ее нашла жена выкинул бы нах и не заморачивался... да если бы я выкидывал все изза чего скандалим, то давно бы остался без спиннингов и ружья...)))
Ну тогда либо заныкать,либо прибить,как Бог на душу положит...а жене скажите:молчи женщина -твой день 8 марта.
Гугл каже наступне : Знавці прикмет розтлумачують: аби таланило, треба знати, як розмістити цей оберіг. Розняття підкови має бути звернене до неба, тоді й тільки тоді манна небесна збиратиметься усередині підкови, не минаючи «уловлювач щастя». Утім, підкова нібито наділена силою відлякувати злих духів. У цьому випадку її розміщують рогами вниз. Є ще й така особливість: біля входу в будинок підкову вішали ріжками вниз, а в приміщенні — догори. Отож маєте змогу в наступному році перевірити її магічну силу. То ж раджу вам знайти ще одну підкову та почепити кожну по різному, ну а тоді точно все у вас буде добре.
підкову гарно замість кстету використовувати. якщо гарно прикласти по довбешці то другий раз бити не прийдеться, тоді тілько рискаль тре.