Пане К.а чого це ви не спите в цей час,нехай я тяжко працюю дивлюсь щоб не розволокли купу старого металобрухту в якому возять шей людей??
та розумієте в мене професійна деформація. я в ночі працював довгий час, зараз з працею погано але звик не спати до ранку от і сиджу читаю книжки та сюди час від часу зазираю. отакоєот. а ви кажете
Тихенько,а то почує Ваш сусіда про дрєхвормацію особистості,і почне,а ще спитає дохтура по цьому прохвілю,і тута ....ви попали
До речі,помітив що ця зараза саме більше чіпляє вчителів та викладачів,шо цікаво хто в темі то може зловживати цим перед особами жіночої статі,нуі також не тре забувати про медицину їх теж непогано ведепане К.а Ви по якому профілю зараз працюєте???
Доброго дня Україно,скільки можна спати,он вже горобці чвірінкають і голуби гудуть,і поїзди до столиці їдуть
Вітаю ! На вулиці тепло і смог як у Китаї , ні пса нє відно . Теж бажання працювати ніц нема , а ше й он з 1 серпня оте прозоро уводять у закупках за бюджетні кошти - то як воно буде далі , сліпий казав побачимо .
В7 доброго ранку !!!! Жити без нужника ще те задоволення, скажу я вам, особливо, коли на дворі запасного нема _)))))) "Нам бі день простоять да ночь продержаться" _))))) Ранкова кава ...
Вкрадеш , хібашо ручку чи олівця і то потім писати буде нічим . Знайомі відчуття . Як жив у гуртожитку то в нас був загальний тоалет в кінці коридору то коли не було води то гори лайна були в рівні з верхом гунітазу . В нас то називалося "повні вулики меду" . А як жив на зйомній кватірі то прикрутило десь серед ночі , а води вже не було 3 день ( була планова профілактика водогона на 4 дні ) . То довелося класти купу в пакет для сміття і гарно розкрутивши його пожбурив із 8 поверху щоб аж в посадку долетіло . Чого таке неподобство робив , бо днем раніше ходив у ту посадку класти купу , а там мін було як зара на бамбасі і піти туди серед ночі та вимаститися у те неподобство не мав ніякого бажання .
Доброго ранку! тепло та сонячно! робота йде повним ходом! хотілось би вже п"ятниці.....! йой, жах...собі тіко уявіть ....!!!! сидиш тихенько у посадці, на зорі любуєшся, вечірня прохолода, полегшення напруги в черевній порожнині, а значить і в голові, майже входиш в стан нірвани.......і тут пакет з гіііімном, б....я! Ви - терорист, пане Касіо!
БГГГГГГГ))))))))))))))) Поржав)) У Одесі теж весело з цим ділом, спочатку спитавсь у платній довідці про автобус на Паліївку — відповідь: «Поднимите глаза и поверните голову чуть левее — там таки все написано». А на питання „ну а де у вас тут туалет?“ відповідь просто убила — «А зачем оно Вам надо?»
О,а ще хтось хвалився,дєржавна робота,кхалявний нет,на голову не капає,цілий гарєм цицькато-сракатеньких мєдічок,от і майте приїдуть паліцаї,вилучать ваш робочий комупютер та всі носії інформаціїї разом з бамагами і буде шити вам дєлюгу така собі поліцайка старшій слєдоватєль з папіросой в зубах
Мо в кого є кобура для нагана шкіряна в хорошому стані пригодна для прямого використання куплю без посередників.