Бункера раскaпали

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Jurakas, 25 лип 2016.

  1. Jurakas

    Jurakas Major

    Повідомлення:
    2.614
    Адреса:
    E&U
    Такой вот сюжет из одного уставшего бункера которого раскопали:)
    Как видно, попали пару интересных и даже редких находок:)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    antykvar_2009, черепок, CrazyFrog та 56 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лот один на 9 шт. - верхний ряд 5шт. на фото (гербовые и с клеймами изготовителей), нижний ряд - 4шт...
      300 грн.
    2. Гудзик. Старий Історичний Гербовий. АВСТРІЯ. В колекцію. Лицева сторона латунь. Зворотна сторона ст...
      85 грн.
    3. В такому стані, як знайшов. Відсутнє вушко. Накладений платіж ВІДСУТНІЙ. Висилаю після повної оплати...
      150 грн.
    4. Гудзики РІА (3). Ціна за все разом.
      100 грн.
    5. Большая пуговица. Флот. РИ. Крымская война.
      55 грн.
  3. Piasterol

    Piasterol Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    375
    Повідомлення:
    1.895
    Адреса:
    На берегах Борисфуну
    С замиранием сердца начал читать тему, бункер это оказывается блиндаж!?
     
    Володимир84, Oprishok та Jurakas подобається це.
  4. Jurakas

    Jurakas Major

    Повідомлення:
    2.614
    Адреса:
    E&U
    Нoверно даа:), просто немецкий и англоговорящие люди воражают как бункер ,итд:D. Это и есть блиндаж;)
     
    Maks007, Володимир84 та Piasterol подобається це.
  5. Alex-Arthur

    Alex-Arthur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    769
    Адреса:
    м. Київ
    Мои поздравления,находки :beer: А пряга СС мана в каком состоянии?
     
    Володимир84 та Jurakas подобається це.
  6. Jurakas

    Jurakas Major

    Повідомлення:
    2.614
    Адреса:
    E&U
    :)
    4 +
    :beer:
     
  7. Alex-Arthur

    Alex-Arthur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    769
    Адреса:
    м. Київ
    :beer:
     
    Jurakas подобається це.
  8. Лесной комар

    Лесной комар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    38
    Лоти
      на продажу:
    16
      продані:
    77
    Повідомлення:
    2.480
    Адреса:
    Бачу Харків із вікна.
    Jurakas
    Вас нужно забанить,чтобы на ночь глядя такие отчеты не выставляли.:)
    Находки как всегда:smile_15::smile_15:
     
    ГеннадийВ, Alex1923, viking38 та 4 іншим подобається це.
  9. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    Тепер довго не заснеться :smile_12:
     
    Jurakas подобається це.
  10. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.211
    Адреса:
    Украина
    Коп как всегда на 5+
     
    Jurakas подобається це.
  11. greendevil

    greendevil Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    255
    Адреса:
    Вознесенск
    Молодца:smile_12:
     
    Jurakas подобається це.
  12. Jurakas

    Jurakas Major

    Повідомлення:
    2.614
    Адреса:
    E&U
    Открывали один контейнер бака:), .... и удивительность на моем стороне.... :eek:
    ..там русский комплект 1937 года был , только фильтра немецкого крутили:D:)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    antykvar_2009, CrazyFrog, ZOLLINGEN та 11 іншим подобається це.
  13. buza

    buza Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.930
    Адреса:
    Киев
    охренеть, градусник еще и в таком сохране!! :)
     
    A10A та Jurakas подобається це.