чотири дореволюційні монети

Discussion in 'Монети' started by jaZZua, Jun 30, 2016.

  1. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Messages:
    58
    Location:
    Dnipro
    ось знайшов чотири монетки, дві срібні 10коп. 1849р. та 15коп. 1879р. дві інші це 3 та 1 копійки, мабуть вже 1900х років. розібрати неможливо, вже чим тільки не очищував... ще гільза 1938 року, наперсток і гудзики з написами.
     

    Images:

    image.jpeg
    image.jpeg
    image.jpeg
    image.jpeg
    Aleksandr-novichek likes this.
  2. Интересные лоты

    1. По фото Наконечник реставрирован -почищен ,обесолен ,законсервирован
      300 грн.
    2. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
    3. 200 грн.
    4. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
    5. Знайдено фрагменти люльок.все по фото.Оплата на картку ПБ пересил НП оплачує покупець.
      120 грн.
  3. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Messages:
    58
    Location:
    Dnipro
    пошук за допомогою МД Garrett Ace 250 зі штатною котушкою :)
     
  4. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Messages:
    58
    Location:
    Dnipro
    гільза 19 SB 38 X орієнтовно від гвинтівки Mauser
     
  5. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Messages:
    58
    Location:
    Dnipro
    на наперстку напис REGARD і якісь вензеля з квіточками))
     
  6. рост1972

    рост1972 Oberleutnant отпуск

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Відокреміть мухи від котлети...проханнячко...
     
  7. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Messages:
    58
    Location:
    Dnipro
    не маю можливості редагувати повідомлення, або вилучити, нажаль...
     
  8. рост1972

    рост1972 Oberleutnant отпуск

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Тема- монетки....окрему монеточку на пробочку від пляшечки ( на два боки) .а потім фахівці просто засиплять коментами))
     
    Bakhmach likes this.
  9. апокалипсис 777

    апокалипсис 777 Major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    4,268
    Location:
    Запорізька січ
    10 копеек 1849 толко стоящая остальное лом.
     
  10. Bakhmach

    Bakhmach Oberst

    Messages:
    4,319
    Location:
    Україна
  11. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Messages:
    58
    Location:
    Dnipro
    тоб-то Ви вважаєте, що 30грн. за старовинну монетку з бензином, пробігом і потом викопану - це її ціна? :) нехай краще у мене в колекції знахідок полежить...
     
  12. Я и я и снова я

    Я и я и снова я Stabsfeldwebel

    Messages:
    976
    за ЗАЛИШКИ старовинної монети
    знайшли б на сухому горищі таку, зі штемпельним блиском - була б і ціна іншою