Печать Кобылякского мирового судьи

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Андрій Беньковський, 11 тра 2016.

  1. Андрій Беньковський

    Андрій Беньковський Schütze

    Повідомлення:
    11
    Яка реальна ціна?
    Диаметр - 38 мм
    Материал: бронза
     

    Images:

    26865724.jpg
    26865725.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Лоз капсула ркка оригінал, не репліка. Матеріал бакеліт, клейма всередині кришки. Вкладиш чистий, к...
      500 грн.
    2. Предложу половинку жетона связист 3й Рейх
      600 грн.
    3. Предложу половинку жетона Organisation Todt 3й Рейх
      1000 грн.
    4. Предложу жетон 3йРейх
      1300 грн.
    5. Знайдено у землі.Мито водою.Послуги банку за рахунок покупця.
      300 грн.
  3. yucher

    yucher General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    5.964
    Адреса:
    zentr
    300-400гр.
     
  4. Городовой

    Городовой General-leutnant

    Повідомлення:
    18.317
    Адреса:
    Украина
    достаточно редкая печать, лучше продавать печать через аукцион, на ценителя и коллекционера печатей можно эту печать продать до 150 у.е
     
    retnapa, Karl SSiji, СТАЛКЕР4444 та ще 1-му подобається це.
  5. СТАЛКЕР4444

    СТАЛКЕР4444 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    45
    Повідомлення:
    2.232
    Адреса:
    Україна.
    100$ точно,за 2000грн. сам купилбы.
     
    retnapa, Karl SSiji та Городовой подобається це.
  6. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина
  7. Владимир30

    Владимир30 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    549
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Эта печать лежит у меня в коллекции несколько последних лет ;)

    Выставленные в теме сканы тоже мои.

    Купил я ее за 500 или 550-т долл. США.

    Сейчас, за ненадобностью, продаю за 5800 грн.

    У кого есть реальный интерес к покупке - пишите в личку, обсудим.
     
  8. Андрій Беньковський

    Андрій Беньковський Schütze

    Повідомлення:
    11
    Мені здається 5800 забагато.
     
  9. мп 40

    мп 40 Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    484
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    905
    Повідомлення:
    5.252
    Адреса:
    УкраЇна
    Класна річ. Памятаємо про те ,що вона в єдиному екземплярі! Тому думаю 5800 це цілком реальна і адекватна ціна!
     
    minitarn3838 та Владимир30 подобається це.
  10. Владимир30

    Владимир30 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    549
    Адреса:
    Україна, Дніпро

    Дешевле просто не кУпите.

    Я печати коллекционирую больше 10-ти лет и за это время видел не больше десятка таких печатей (имею в виду печати мировых судей с гербами губерний).
     
    мп 40 подобається це.
  11. Андрій Беньковський

    Андрій Беньковський Schütze

    Повідомлення:
    11
    Дякую за інформацію потрібно подумати.
     
  12. Владимир30

    Владимир30 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    549
    Адреса:
    Україна, Дніпро

    Думайте, с этим проблем нет. :beer:
     
  13. aleks007xxx

    aleks007xxx Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.347
    Адреса:
    Португалия Лиссабон
    Приветствую
    Комрад Андрій Беньковський , без обид , Вы бы поменяли бы свою аватарку , уже несколько раз попадаю , думаю что тема комрада Сержа https://reibert.info/members/serzh777.22307/ , который мне интересен по теме кол. , а это Вы . Не красива получаете , он на сайте с 2009 , а Вы вроде как новичок . Ну я думаю Вы поняли о чём я . С уважением Алекс .