Манекени і мішені для стрільби.

Dieses Thema im Forum "Вогнепальна зброя та боєприпаси" wurde erstellt von AVN, 2. Mai 2016.

  1. AVN

    AVN Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    499
    Пропоную додавати фото, посилання на відео і файли на тему манекенів і мішеней для стрільби.
    Для початку - ось відео як зробити простого і практичного манекена майже з нічого -
    -
    gggU.jpg
    Пізніше додам мішені для друку в форматі pdf.
     
    Berkut245, Puaro, akms1974 und 3 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 10 шт.)
      Лот складається з 10 латунних гільз. Гільза декапсюльована. Мита у ротаційній мийці. Обжата матрицею...
      50 грн.
    2. (в наличии 36 шт.)
      У лоті 10 гільз. Прибране піддуття нижньої частини гільзи після п/автомата. Капсюльована. Мита у рот...
      100 грн.
    3. Матриці Redding 7.62×54R Reloading Die Set №80290 (США) Продам комплект матриць для релоадингу Reddi...
      2700 грн.
    4. (в наличии 3 шт.)
      коробка MTM на 100 патронов калибра .222Rem, .223Rem, .300Whisper, 7,62х39, 5,45х39 и др. цвет дымча...
      360 грн.
    5. (в наличии 9 шт.)
      Короб для набоїв калібру 7.62×39 мм (на 100 шт) ✅ Основні переваги: Місткість: Розрахований на 10...
      560 грн.
  3. AVN

    AVN Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    499
    Мішені - http://www.ex.ua/790118297439

    1. Для пістолета (або травмата) - А3. Розроблена на основі американської. Навчальна мішень під праву руку. Для лівої - считується в дзеркальному відображенні.
    2. Для гвинтівки - гібрід розроблений на основі міжнародної мішені + мішені для бенчрестінгу. А4.
    3. Те ж саме, тільки з підкладеною сіткою з вічком 5 мм.

    Є ще анатомічна мішень А3. Спеціально заради занадто чутливих не викладаю :) Скину посилання по запросу через "лічку".

    Розроблялись для безкоштовного розповсюдження - користуйтесь будь ласка.
    Якщо будуть конструктивні пропозиції - можна доопрацювати.

    BM_PISTOL_A3.jpg
    BM_RIFLE_A4.jpg
    BM_RIFLE_A4N.jpg
     
  4. Mad Max Subaru

    Mad Max Subaru Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.825
    Ort:
    Ангола
    Полезная тема, но мишеней в инете как бы море.
    Единственное почти все без пояснений- что это за мишень, для каких упражнений...
     
    akms1974 gefällt das.
  5. AVN

    AVN Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    499
    Как раз поєтому их и делали :)
    Не претендую на какую-то уникальность. Просто немного усовершенствованньіе мишени.
    Сами работаем с ними. Удобньіе. Єто уже 3 генерация))
     
    akms1974, MEZZ@, Igorkin und 3 anderen gefällt das.
  6. Drax

    Drax Oberfeldwebel

    Beiträge:
    298
    Ort:
    Ukraine
    Всех с праздником! Камрады прошу помощи.... У кого есть скидка в "ствол" г.Киев?
     
    akms1974 gefällt das.
  7. AlexxODS

    AlexxODS Obergefreiter

    Beiträge:
    215
    Добрый день! Понравились мишени, EX не работает, подскажите где взять качественные. Можно и анатомическую тож. Заранее спасибо!
     
  8. MEZZ@

    MEZZ@ Stabsgefreiter

    Beiträge:
    651
    Ort:
    KH
    Добрый день! Понравились мишени, EX не работает, подскажите где взять качественные. Можно и анатомическую тож. Заранее спасибо!
     
  9. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Beiträge:
    5.405
    Ort:
    Київ
    Для шотганів маєте мішені?
     
    akms1974 gefällt das.
  10. AVN

    AVN Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    499
    BM_CORP_A3.jpg BM_CORP_A3B.jpg
     
    Kovach85 und akms1974 gefällt das.
  11. AVN

    AVN Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    499
    По манікенах версії 2 працюємо з шотганів)
    Вер.2 = Наповнювач з полієтиленових пакетів. Великий "пакєт с пакєтамі"))
     
    akms1974 und Р а д і с т gefällt das.
  12. Yrii

    Yrii Leutnant

    Beiträge:
    1.346
    Поделюсь
     

    Anhänge:

  13. Yrii

    Yrii Leutnant

    Beiträge:
    1.346
    Предосмотра нет.... Pdf-ки.
     

    Anhänge:

    Raccel gefällt das.
  14. Kamal78

    Kamal78 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    657
    Ort:
    Черкассы
    доброго времени суток.
    может у кого то есть мишень для ночной стрельбы от 100 до 300метров
     
  15. Puaro

    Puaro Leutnant

    Beiträge:
    1.830
    Ort:
    Днепр
    Интересные мишени, сварганим такие на своем полигоне Днепре.:smile_12:
     
    Kovach85 und AVN gefällt das.