Манекени і мішені для стрільби.

Discussion in 'Вогнепальна зброя та боєприпаси' started by AVN, May 2, 2016.

  1. AVN

    AVN Stabsfeldwebel

    Messages:
    499
    Пропоную додавати фото, посилання на відео і файли на тему манекенів і мішеней для стрільби.
    Для початку - ось відео як зробити простого і практичного манекена майже з нічого -
    -
    gggU.jpg
    Пізніше додам мішені для друку в форматі pdf.
     
    Berkut245, Puaro, akms1974 and 3 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. Продам Savage 111 300WinMag, приціл Hawke SideWinder 4-16x50 SF FFP корпус 30, з сіткою, та підсвітк...
      55000 грн.
    2. (в наличии 6 шт.)
      Радиостанция Baofeng UV-9Rhlus всем известного производителя качественных девайсов. Привезена из Евр...
      2475 грн.
    3. Шапка флисовая мужская охота Швейцария. Шапка безопасности, люменистентная. Новая. Один размер. Сигн...
      250 грн.
    4. для реконструкторов
      120 грн.
    5. (в наличии 5 шт.)
      Нова, складське зберігання
      155 грн.
    6. Шеврон FOG, наклейка на велкро-панель Стан - Новий
      399 грн.
  3. AVN

    AVN Stabsfeldwebel

    Messages:
    499
    Мішені - http://www.ex.ua/790118297439

    1. Для пістолета (або травмата) - А3. Розроблена на основі американської. Навчальна мішень під праву руку. Для лівої - считується в дзеркальному відображенні.
    2. Для гвинтівки - гібрід розроблений на основі міжнародної мішені + мішені для бенчрестінгу. А4.
    3. Те ж саме, тільки з підкладеною сіткою з вічком 5 мм.

    Є ще анатомічна мішень А3. Спеціально заради занадто чутливих не викладаю :) Скину посилання по запросу через "лічку".

    Розроблялись для безкоштовного розповсюдження - користуйтесь будь ласка.
    Якщо будуть конструктивні пропозиції - можна доопрацювати.

    BM_PISTOL_A3.jpg
    BM_RIFLE_A4.jpg
    BM_RIFLE_A4N.jpg
     
  4. Mad Max Subaru

    Mad Max Subaru Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,825
    Location:
    Ангола
    Полезная тема, но мишеней в инете как бы море.
    Единственное почти все без пояснений- что это за мишень, для каких упражнений...
     
    akms1974 likes this.
  5. AVN

    AVN Stabsfeldwebel

    Messages:
    499
    Как раз поєтому их и делали :)
    Не претендую на какую-то уникальность. Просто немного усовершенствованньіе мишени.
    Сами работаем с ними. Удобньіе. Єто уже 3 генерация))
     
    akms1974, MEZZ@, Igorkin and 3 others like this.
  6. Drax

    Drax Oberfeldwebel

    Messages:
    298
    Location:
    Ukraine
    Всех с праздником! Камрады прошу помощи.... У кого есть скидка в "ствол" г.Киев?
     
    akms1974 likes this.
  7. AlexxODS

    AlexxODS Obergefreiter

    Messages:
    215
    Добрый день! Понравились мишени, EX не работает, подскажите где взять качественные. Можно и анатомическую тож. Заранее спасибо!
     
  8. MEZZ@

    MEZZ@ Stabsgefreiter

    Messages:
    651
    Location:
    KH
    Добрый день! Понравились мишени, EX не работает, подскажите где взять качественные. Можно и анатомическую тож. Заранее спасибо!
     
  9. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Messages:
    5,405
    Location:
    Київ
    Для шотганів маєте мішені?
     
    akms1974 likes this.
  10. AVN

    AVN Stabsfeldwebel

    Messages:
    499
    BM_CORP_A3.jpg BM_CORP_A3B.jpg
     
    Kovach85 and akms1974 like this.
  11. AVN

    AVN Stabsfeldwebel

    Messages:
    499
    По манікенах версії 2 працюємо з шотганів)
    Вер.2 = Наповнювач з полієтиленових пакетів. Великий "пакєт с пакєтамі"))
     
    akms1974 and Р а д і с т like this.
  12. Yrii

    Yrii Leutnant

    Messages:
    1,346
    Поделюсь
     

    Attached Files:

  13. Yrii

    Yrii Leutnant

    Messages:
    1,346
    Предосмотра нет.... Pdf-ки.
     

    Attached Files:

    Raccel likes this.
  14. Kamal78

    Kamal78 Stabsgefreiter

    Messages:
    657
    Location:
    Черкассы
    доброго времени суток.
    может у кого то есть мишень для ночной стрельбы от 100 до 300метров
     
  15. Puaro

    Puaro Leutnant

    Messages:
    1,830
    Location:
    Днепр
    Интересные мишени, сварганим такие на своем полигоне Днепре.:smile_12:
     
    Kovach85 and AVN like this.