Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Messages:
    2,439
    Location:
    Украина
  2. Интересные лоты

    1. Рюкзак новий, контрактний. Входить до складу бойового спеціального комплекту (БСК) військовослужбов...
      1700 грн.
    2. Кавер на рюкзак до 120л (80х50х30). Влагостойкий. Самодельный. Утяжка шнуром. Камуфлированная расцве...
      350 грн.
    3. Б.у. в отличном состоянии. Сумка из качественной кордуры. 80 x 30 x 37 . Примерно 80 л. Пересыл на п...
      1500 грн.
    4. Продаю Новий рюкзак Bundeswehr Flecktarn (камуфляж) Обʼєм 65л Привезений з Німеччини Оригінал
      1000 грн.
    5. Рюкзак со стропами M.O.L.L.E. объемом 20 литров (заявленный производителем). Имеет 1 большое основно...
      2000 грн.
  3. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Ще одну скриню зварювати будете?
     
  4. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Messages:
    4,091
    Location:
    Україна
    Гарний курятник, бетонний і табличка вервольф :D
     
  5. консерватор

    консерватор General-leutnant

    теж хоче до вашої банди записатись. йой. вибачаюсь. до атрьйада приміських партизаненів:D
     
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    та маюуть. бо жінці заманулось шафу на дворі щоб ренамент влітку тримати. бо каже що звалені у кутку рискалі, граблі та вила виглядають не естетично. отакоєот.
     
  7. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Не банди, а народної деверсіонної групи. Можно сказати глубоке підпілля...
     
    Саня ZP.UA, igor-kit, NIA and 3 others like this.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну тоді бігом катайте у пашпортний стіл та міняйте ім'я та прізвище на алєг кашавой:D:D
     
  9. консерватор

    консерватор General-leutnant

    можу добровільно тобто без зарплатні, пітти до вас скарбничім
    [​IMG]
     
  10. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то пусте. я раз витрачусь на квіток потім усе буде безкоштовне
     
  12. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Я людина дуже скромна і не можу Вас турбувати.Хтож тут буде відсотки збирати та за порядком дивитись?:eek:
     
  13. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Messages:
    4,091
    Location:
    Україна
    Святе місто пустим не буває, вот .
     
  14. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    взагалі то я вже майже окінчую Консерваторію по % - сотковим справам та ревізіям! незабаром практика:) авикажите.

    хто не сховав(ся) я не винен)))
     

    Images:

    1453332791_evrei.jpg
  15. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Пане К!!!Тута з під Вас стула вишибають...:rolleyes:
     
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    от з вас і почнемо, верніше з вашого повстанського загону приміських месників
     
  17. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    -Дети. А вот скажите, как будут называть опонента вашего отца на выборах???
    - Пропавший без вести...:D
     
    yaruk, corbie, Саня ZP.UA and 9 others like this.
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ач які. а мо вас розкуркулити двох. гаяваспитаю
    невишибуть. я всюди встигну.
     
  19. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Тут нікого нема!
    Це радіостанція "Маяк" Кивський час-21:00
     
  20. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Messages:
    4,091
    Location:
    Україна
    Дійсно, точний час .
     
  21. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    яж вам вже казав , ми бідні як хор церковних мишей, всі кошти на навчання пішли, а ще й на практику з ревізіей їхати тре, ось доберусь до першого куркуля і заблещить життя золотими барвами)))

    а щоб стільця не гайдали тре обмінюватись знаннями та усіляко сприяти молодому шпеціалісту!
     
  22. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Хфото стула в студію!
     
  23. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Й взагалі! В моеї групи прикриття буде зовсім легальне!
    gJMRgZ1T6pY.jpg
     
  24. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Messages:
    4,091
    Location:
    Україна
    imageL6PT9DSL.jpg
     
    yaruk, сеня73, aSvetik24 and 8 others like this.
  25. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Шось я не можу порахувати на стільці пять чи вісім біляшів:D
     
  26. консерватор

    консерватор General-leutnant

    чув шпеціяліст. я на тебе Мурада-Мармуляда нацькую він в тебе усю картоплю перетроще що твій каларадський жук