Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    у нас дощака пісюре аж гай шумить, нічого не дає робити, користуючись нагодою , піду деревців копну а у себе посажу)) з ліва від дому на сусід. участку вже понад 30 дерев оселилось))) мабудь ще підселю, а через деякий час тут буде парк ім. мене)))
     
    yaruk, corbie, гринго80 and 8 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 10 шт.)
      Тактичний підсумок відмінно підходить для зберігання телефону, документів та інших предметів, які по...
      150 грн.
    2. Отличный рюкзак бренда Lafuma France 55L Лёгкое б/у. Повреждений нет.
      850 грн.
    3. Новая сумка рюкзак карпятника отличного качества из Франции от ТМ Silstar.Можно использовать для пер...
      999 грн.
    4. (в наличии 1 шт.)
      Рюкзак новий, контрактний. Входить до складу бойового спеціального комплекту (БСК) військовослужбо...
      1700 грн.
    5. Кавер на рюкзак до 120л (80х50х30). Влагостойкий. Самодельный. Утяжка шнуром. Камуфлированная расцве...
      350 грн.
  3. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Це ливляись де Ви мешкаете. Бо прийде якійсь забудовник й того... Нема дерев. Он коло мене- ліс та спокій був. Тепер якась блядота багатоповерхівки будує.:mad: Вила йому в сраку!:smile_13:
     
  4. консерватор

    консерватор General-leutnant

    приїде господар та як побаче що ти усі дерева до себе перетягнув то будуть тобі непереливки
     
  5. консерватор

    консерватор General-leutnant

    так нактдайте там чогось такого щоб будувати було неможливо. наприкляд якихось артехвактів радійоактивних
     
    Саня ZP.UA and aSvetik24 like this.
  6. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Ага. У себе під хатою. артифактів... Краще сгружу у Вас за клунею.
     
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    так тож тимчасово. щоб розголос у пресі пішов та усі боялись там сілитись.
    ну не хочте як хочте. я вам безкоштовно, підкреслюю, безкоштовно пораду дав а ви ще і вередуєте. то живіть поряд з тим гармидером
     
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    і цей. мені радіяція нестрашна. в нас рівень і так підвищений. уран недалеко від поверхні, так що усі адоптувались до цього
     
  9. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Походу буду ватажком месної диверсійної групи імені мене...:smile_16:
     
  10. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Так видкривайте копальню!:smile_6:
    Уран набагато дорожчий за золото!
     
    yaruk, corbie, гринго80 and 4 others like this.
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

    будете грабувати та гвалтувати? як у тому анекдоті
    малчітє папа. пагром так пагром©
     
  12. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Messages:
    4,091
    Location:
    Україна
    до 20 у.е. шкіра
     
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    усі місця вже зайняті. ((( хіба що ото @Дитрих SS тре продати тую ідею за грубі гроші. йому і копати нетреба, тілько до шахти лізти та піднімати на гору
     
  14. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Майбутня шахта пана К.:D
    6388-620x407.jpg
     
  15. likantrop

    likantrop General-leutnant

    Messages:
    14,173
    Location:
    Вифляндия
    Это точно шахта ?:oops:
     
    corbie, Саня ZP.UA and kran like this.
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а на що воно по твоєму схоже? на пиріг з журавлини чи на цноту дочки мірошника яку вона втратили коло струмка?©
     
    yaruk, corbie, гринго80 and 5 others like this.
  17. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Диверсувати.:smile_14: А щоб гвалтуваги- тре до группи якогось гея брати, а це проти правил. Краще посто закопувати.:smile_8:
     
  18. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    :smile_15::smile_15::smile_15:
     
    Саня ZP.UA and likantrop like this.
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    зробіть вийняток. або просто беріть у полон та продавайте йому за грубі гроші. запокували у лантух, відвезли в обумовлене місце там з автівки викинули гроші отримали та і все. а там вже най хоч гвалтує хоч катує хоч на шаурму переробляє.
     
  20. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    нікого тут не буде...а якщо і з,явется тут вже колоди будуть здоровенні) авикажите..

    пс: у мене уран навколо хати росте))) можу насопати кому тре))
     
    yaruk, corbie, гринго80 and 5 others like this.
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то набирай у лантухи та торгуй на скляночку. як сємачки
     
  22. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    :eek::eek::eek:
    А це як??? Чи то сорт трави чудної???:smile_6:
    00014e19108d4c89d086fba7848319ac.jpg
     
  23. консерватор

    консерватор General-leutnant

    що за день такий. дощ ляпотить постійно, нічого на дворі незробиш. тілько спати і все.
     
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    та так. вилазе з під землі скеля майже на подвір'ї
     
  25. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Да , адаптувалися . Ось тут проходить остаточна адаптація :confused: . Я минулого літа туди возив бабусю ( царство їй небесне ) на обстеження то там люду як на ярмарку ( в черзі чув від людей щоб попасти на койку то можна і кілька раз приїздити бо місць ніц нема а там два 9 поверхових корпуса і ше всілякі бокові корпуси ) , тіко всі сумні та не веселі .
    https://www.google.com.ua/maps/place/Кировоградский+областной+онкологический+диспансер/@48.5027755,32.2974953,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x7a840492d5d5fd11?hl=ru
     
    Саня ZP.UA likes this.
  26. likantrop

    likantrop General-leutnant

    Messages:
    14,173
    Location:
    Вифляндия
    Почему около ручья ?:rolleyes:
     
    Саня ZP.UA likes this.