Інше Камради допоможіть

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем IgorSatok, 11 кві 2016.

  1. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Хто зареєстрований на "аірган.ком.юа" "Аірган.орг.юа",допоможіть зв"язатися з адміністратором ,змінив адресу електронки -обліковий запис деактивувало ,а письмо з активацією так і не прийшло.Писав адміну,письмо повертається,не доходить ,короче якась помилка.
    Тепер не можу зайти на форум.
    Дякую.
    З повагою.
     
    Останнє редагування: 11 кві 2016
    AleD подобається це.
    1. Була на ммг АК пневматиці відповідно зайві отвори .Все сталь .По оплаті реквізити питайте в личку.
      4000 грн.
    2. Воздушка Kandar B3-3 nitro, заводська газова пружина. Нові запаковані Калібри 4.5 мм Приклад дерево...
      3080 грн.
    3. условно б у .пульки почти полные баночки,сигнал охотника ракетки под замену капсуль ,холостые лежалы...
      400 грн.
    4. Продам пістолет переломку модель S3, в калібрі 4.5 мм Апарат Новий Заряджання - перелом ствола С...
      2250 грн.
    5. (в наявності 17 шт.)
      Пулі Oztay в жестяній банці калібр - 4,5 мм вага - 0,51 г кількість - 500 шт В наявності більше 20 р...
      165 грн.
  2. gatya

    gatya Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    878
    Адреса:
    Днепр
    Ждите несколько дней, мне активировали через три дня.
     
    AleD, IgorSatok, gav005 та ще 1-му подобається це.
  3. Димыч 79

    Димыч 79 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    277
    Повідомлення:
    2.306
    Адреса:
    Центр
    если не получится пишите в личку
     
    IgorSatok подобається це.
  4. gatya

    gatya Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    878
    Адреса:
    Днепр
    Так сайт com.ua или org.ua?
     
    AleD та IgorSatok подобається це.
  5. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Два тижня вже пройшло:confused:

    Дякую що виправили(писав сонний).
    org.ua
     
    AleD подобається це.
  6. Av@kS

    Av@kS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    385
    Адреса:
    Київ, Україна
    Допомога ще потрібна?
     
    AleD та IgorSatok подобається це.
  7. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Дякую,вже активували.
     
  8. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Камради не знаю хто допоміг,але вже зайшов на форум.
    Дякую всім хто відгукнувся і допоміг!!!!!!!!!!:beer::beer::beer:
    З повагою,Ігор.
     
    AleD та Бенито Муссолини подобається це.
  9. Клевер

    Клевер Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    122
    Повідомлення:
    5.923
    Адреса:
    Galizia, Gliwice
    Я вже два місяці тому зареєструвався і пише шо лист ше не дойшов..(
     
    AleD та IgorSatok подобається це.
  10. _rider

    _rider Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    671
    Адреса:
    Запад...ближе к центру
    И у меня такая же ситуация. Зарегился, а письмо с активацией так ине пришло. Может кто поможет?
     
    IgorSatok подобається це.
  11. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    О, так я бачу створив потрібну тему:D
     
    AleD та _rider подобається це.
  12. _rider

    _rider Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    671
    Адреса:
    Запад...ближе к центру
    Да, тема потрібна... Дуже важко там зареєстроватися. Саме головне - не розумієш, чому відмова. Ненормальна ситуація.
     
    IgorSatok подобається це.
  13. PitBull9038

    PitBull9038 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    594
    Адреса:
    Украина
    Там не только тяжело получить доступ, но и очень быстро закрывают доступ к сайту...за любую мелочь
     
    IgorSatok, AleD та _rider подобається це.
  14. AleD

    AleD Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.614
    Адреса:
    Украина
    Однажды блоканули за употребление "глушак" вместо "саундмодератор":mad:
     
    IgorSatok та Клевер подобається це.
  15. Lubitel64

    Lubitel64 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    639
    Адреса:
    УКРАИНА
    Год на этом форуме и когда тему закрыли на неделю, то разблокировать проблематично! Модераторы трут шаг в право и в лево !!!
     
    IgorSatok та AleD подобається це.
  16. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Ну то таке-погано, добре,тема не про це,є правила треба виконувати як і на любих інших форумах.
    А от чому адмін так довго не активує акаунт ,цікаво.
    Та ще й зв"язатися з ним неможливо:confused:.
    Я наприклад через це "прохлопав" гарну ПСП яку дуже хотів купити,і ціна була мені підходяща.:smile_4:
     
  17. AleD

    AleD Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.614
    Адреса:
    Украина
    Еще на этом форуме о райберте лучше упоминать максимум, как о "зеленом форуме"
    Гении маскировки и борьбы с конкуренцией :D
     
    IgorSatok подобається це.
  18. irbis777

    irbis777 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.358
    Адреса:
    Nikolaev
    На "зеленом" администрация вообще "под собой земли не чувствует", так и прёт высокомерием...
     
  19. китаяц

    китаяц Obergefreiter

    Повідомлення:
    429
    Адреса:
    украина
    поменяйте браузер хотябы на САФАРИ
    зарегинтесь ещё раз по другому ..
     
    AleD подобається це.
  20. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Це Ви про що?
    Реєстрація в Хромі проходить на раз,тільки адмін має активувати профіль ,а він цього робити не поспішає.
    В мене проблема була в тому що я змінив адресу поштової скриньки,там опять же мала відбутися активація профілю адміном,два тижня цього не робилося,пробував ще раз надіслати активаційний лист ,не приходив.Хотів зв"язатися з адміном через електронку ,лист повертався назад.
    Тільки після створення цієї теми сталося чудо,прийшло на електронку сповіщення про нову відповідь в темі яку я відслідковував,я вирішив попробувати зайти на форум і це в мене вийшло. Хотя я ні з ким в приваті не спілкувався і не вказував свій нік на "зеленому","Совпадение? Не думаю"(с)
    Значить таки хтось з "вищих" цю тему читав:D,жаль що я раньше цю тему не створив:confused:,був би таки купив то що я хотів.
     
  21. китаяц

    китаяц Obergefreiter

    Повідомлення:
    429
    Адреса:
    украина
    была проблема на зелёном ..просто перерегился с другим почт-ящ .зарегили за 15 минут .
    .наверно мне повезло
     
    IgorSatok подобається це.
  22. _rider

    _rider Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    671
    Адреса:
    Запад...ближе к центру
    А у меня так не прошло. Пробовал с другой электронной почты под другим ником - никак не активировали. Потом малого своего просил попробовать с другого города другого компа попробовать - тоже не активировали. Почему? Так и не знаю. Жаль, так как имею пневму, можно было бы потусить там...пообщаться, подкупить кое-чего... Но видимо - не судьба. Переживем.
     
  23. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    А письмо активаційне приходило?
     
  24. _rider

    _rider Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    671
    Адреса:
    Запад...ближе к центру
    Нет, не приходило. Я пытался админам писать, но безответно...
     
  25. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    а папку спам перевіряли?