Інше Камради допоможіть

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем IgorSatok, 11 кві 2016.

  1. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Хто зареєстрований на "аірган.ком.юа" "Аірган.орг.юа",допоможіть зв"язатися з адміністратором ,змінив адресу електронки -обліковий запис деактивувало ,а письмо з активацією так і не прийшло.Писав адміну,письмо повертається,не доходить ,короче якась помилка.
    Тепер не можу зайти на форум.
    Дякую.
    З повагою.
     
    Останнє редагування: 11 кві 2016
    AleD подобається це.
    1. Не робочий. Відсутні деякі оригінальні елементи. Прошу оцінювати згідно фото. При потребі, надам дод...
      7500 грн.
    2. (в наявності 25 шт.)
      Пулі Kandar калібр 5.5 мм Нові Калібр 5.5 мм Вага 1 г Кількість 250 шт Форма півкруглі
      265 грн.
    3. Продам Козак в новом состоянии настрел до 500 пулек,лежит без дела.Новые чехлы,новый прицел Дискавер...
      42000 грн.
    4. условно б у .пульки почти полные баночки,сигнал охотника ракетки под замену капсуль ,холостые лежалы...
      400 грн.
    5. Воздушка Kandar B3-3 nitro, заводська газова пружина. Нові запаковані Калібри 4.5 мм Приклад дерево...
      3080 грн.
  2. gatya

    gatya Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    878
    Адреса:
    Днепр
    Ждите несколько дней, мне активировали через три дня.
     
    AleD, IgorSatok, gav005 та ще 1-му подобається це.
  3. Димыч 79

    Димыч 79 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    277
    Повідомлення:
    2.306
    Адреса:
    Центр
    если не получится пишите в личку
     
    IgorSatok подобається це.
  4. gatya

    gatya Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    878
    Адреса:
    Днепр
    Так сайт com.ua или org.ua?
     
    AleD та IgorSatok подобається це.
  5. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Два тижня вже пройшло:confused:

    Дякую що виправили(писав сонний).
    org.ua
     
    AleD подобається це.
  6. Av@kS

    Av@kS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    385
    Адреса:
    Київ, Україна
    Допомога ще потрібна?
     
    AleD та IgorSatok подобається це.
  7. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Дякую,вже активували.
     
  8. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Камради не знаю хто допоміг,але вже зайшов на форум.
    Дякую всім хто відгукнувся і допоміг!!!!!!!!!!:beer::beer::beer:
    З повагою,Ігор.
     
    AleD та Бенито Муссолини подобається це.
  9. Клевер

    Клевер Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    122
    Повідомлення:
    5.923
    Адреса:
    Galizia, Gliwice
    Я вже два місяці тому зареєструвався і пише шо лист ше не дойшов..(
     
    AleD та IgorSatok подобається це.
  10. _rider

    _rider Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    671
    Адреса:
    Запад...ближе к центру
    И у меня такая же ситуация. Зарегился, а письмо с активацией так ине пришло. Может кто поможет?
     
    IgorSatok подобається це.
  11. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    О, так я бачу створив потрібну тему:D
     
    AleD та _rider подобається це.
  12. _rider

    _rider Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    671
    Адреса:
    Запад...ближе к центру
    Да, тема потрібна... Дуже важко там зареєстроватися. Саме головне - не розумієш, чому відмова. Ненормальна ситуація.
     
    IgorSatok подобається це.
  13. PitBull9038

    PitBull9038 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    594
    Адреса:
    Украина
    Там не только тяжело получить доступ, но и очень быстро закрывают доступ к сайту...за любую мелочь
     
    IgorSatok, AleD та _rider подобається це.
  14. AleD

    AleD Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.614
    Адреса:
    Украина
    Однажды блоканули за употребление "глушак" вместо "саундмодератор":mad:
     
    IgorSatok та Клевер подобається це.
  15. Lubitel64

    Lubitel64 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    639
    Адреса:
    УКРАИНА
    Год на этом форуме и когда тему закрыли на неделю, то разблокировать проблематично! Модераторы трут шаг в право и в лево !!!
     
    IgorSatok та AleD подобається це.
  16. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Ну то таке-погано, добре,тема не про це,є правила треба виконувати як і на любих інших форумах.
    А от чому адмін так довго не активує акаунт ,цікаво.
    Та ще й зв"язатися з ним неможливо:confused:.
    Я наприклад через це "прохлопав" гарну ПСП яку дуже хотів купити,і ціна була мені підходяща.:smile_4:
     
  17. AleD

    AleD Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.614
    Адреса:
    Украина
    Еще на этом форуме о райберте лучше упоминать максимум, как о "зеленом форуме"
    Гении маскировки и борьбы с конкуренцией :D
     
    IgorSatok подобається це.
  18. irbis777

    irbis777 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.358
    Адреса:
    Nikolaev
    На "зеленом" администрация вообще "под собой земли не чувствует", так и прёт высокомерием...
     
  19. китаяц

    китаяц Obergefreiter

    Повідомлення:
    429
    Адреса:
    украина
    поменяйте браузер хотябы на САФАРИ
    зарегинтесь ещё раз по другому ..
     
    AleD подобається це.
  20. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Це Ви про що?
    Реєстрація в Хромі проходить на раз,тільки адмін має активувати профіль ,а він цього робити не поспішає.
    В мене проблема була в тому що я змінив адресу поштової скриньки,там опять же мала відбутися активація профілю адміном,два тижня цього не робилося,пробував ще раз надіслати активаційний лист ,не приходив.Хотів зв"язатися з адміном через електронку ,лист повертався назад.
    Тільки після створення цієї теми сталося чудо,прийшло на електронку сповіщення про нову відповідь в темі яку я відслідковував,я вирішив попробувати зайти на форум і це в мене вийшло. Хотя я ні з ким в приваті не спілкувався і не вказував свій нік на "зеленому","Совпадение? Не думаю"(с)
    Значить таки хтось з "вищих" цю тему читав:D,жаль що я раньше цю тему не створив:confused:,був би таки купив то що я хотів.
     
  21. китаяц

    китаяц Obergefreiter

    Повідомлення:
    429
    Адреса:
    украина
    была проблема на зелёном ..просто перерегился с другим почт-ящ .зарегили за 15 минут .
    .наверно мне повезло
     
    IgorSatok подобається це.
  22. _rider

    _rider Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    671
    Адреса:
    Запад...ближе к центру
    А у меня так не прошло. Пробовал с другой электронной почты под другим ником - никак не активировали. Потом малого своего просил попробовать с другого города другого компа попробовать - тоже не активировали. Почему? Так и не знаю. Жаль, так как имею пневму, можно было бы потусить там...пообщаться, подкупить кое-чего... Но видимо - не судьба. Переживем.
     
  23. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    А письмо активаційне приходило?
     
  24. _rider

    _rider Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    671
    Адреса:
    Запад...ближе к центру
    Нет, не приходило. Я пытался админам писать, но безответно...
     
  25. Продавец IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    а папку спам перевіряли?