Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Доброго дня.добрим людям.В нас зеро.мокро.
     
  2. Интересные лоты

    1. Жилет на коп, рыбалку, охоту. Ткань лёгкая, летняя. Хороший камуфляж для камышей. Имеет множество ка...
      300 грн.
    2. Лёгкий беговой жилет ASICS LITE SHOW WEST. Производитель - японский бренд ASICS® 2 кармана на молния...
      300 грн.
    3. Желет ДАЇ,у такому стані(хорошие б/у).
      200 грн.
    4. Жилетка світловідбиваюча б/в в гарному стані Напівобхват по грудях 58 см Довжинв виробу 73 см
      50 грн.
    5. Детский разгрузочный жилет KIDS ASSAULT VEST, в расцветке MTP От известного британского бренда KOMBA...
      300 грн.
  3. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    А тепер будуть *маннєтто*з неба падати?
     
  4. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    та непереймайтесь, чи добре, чи погано спомнити то тоже на радість їм там:beer: нормально все, я передам якось ваше вибачення, але ж самі розумієте потрібно якийсь % на карточку:D:beer:
     
    ejnalej, igor-kit, KUNDLER and 6 others like this.
  5. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :smile_6:чогож мовчали, я б вам малинової та смородинової наливки приславби :beer::rolleyes: вже майже настій на мухоморах є, може спробуєте?

    muxomor-lekarstvo1.jpg
     
    Luftwaffen, Oprishok, ejnalej and 9 others like this.
  6. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Messages:
    4,230
    Location:
    ----UA-----
    тре соблюдати технику безпеки.
     

    Images:

    tehnika-bezopasnosti-plakat0027.jpg
  7. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes:ага, терзають сумніви і звуки ті що ви своєю аською залишили років з пять на Ірдині, по всій окрузі типер розголос, от і думаю як бути? взять у вас аську напоходить і спалить її, чи купити вам інший , тихіший мд?:beer:
     
    ejnalej, igor-kit, Veter-59 and 5 others like this.
  8. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270

    та таких барбарисок і в мене є, перевага грибів над ними є, потрібно бистро і чьотко. Зїв гриба, війшов в астрал, пройшовся по квадрату копу, попустило , в руки мд лопату і вперьод.отакоєот.:D а зїсти барбариску , сісти під березою і врізати дуба, якось не те:D
     
    Last edited: Mar 21, 2016
  9. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    доброго ранку панове, + 0, похмуро, дощить, виграв в спорі 5 грн тіки що, бо більш небуло в клієнта.:D то вже на півбуханки хлібає.:beer: куплю нісан патрол.:beer:


    15716ede1118.jpg
     
  10. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    В7 доброго ранку !!!

    пригощайтесь ...
    [​IMG]
     
  11. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    а це спецзамовлення бля пана Б%,бо почало попускати -)))))))))

    [​IMG]
     
  12. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    а ягідки, це коли тре міняти монітор в ноуті/планшеті/телехфоні -((((((((
     
  13. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    то ви теж з команди пана Б% ?
    обрали синю ???
    [​IMG]
     
    NIA, igor-kit, гринго80 and 3 others like this.
  14. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
  15. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Доброго ранку.
    З новим роком… ну рівнодення ж сьогодні, НР святкували і на рівнодення теж)))
     
  16. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    а мене по життю, але не так жорстко, як вас -)))))))))))))
     
    igor-kit likes this.
  17. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
    про тих людей я не говорив і це ясно. просто надоів цей псевдопатріотизм, який зводиться до одного-писать всяку хню патріотичну, а по ночах працювати на дядю з москви.
     
    igor-kit, casio, NIA and 1 other person like this.
  18. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    ось вам гештег від мене ...
    може хто знав, а може ні, але мене не повідомив,
    коротше кажучі, є в мене шн з закизшою кнопкою, так от, для її розробки я використовував тіски (великі)
    з однієї сторони підсовував ріжкового ключа, давив добре, аж доки не пішло
    переваги- не розкльопується поверхня
    недоліки- нема третьої руки щоб все те виставити

    ну і, зазвичай, ВДха наше всьо -)))))
     
  19. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    Цього дня з ініціативи 23-ї Генеральної Асамблеї Європейської конфедерації сільського господарства за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН у світі відзначається Міжнародний день лісів.
    Також, 21 березня — Всесві́тній день пое́зії — свято, яке відзначається щороку 21 березня. Встановлено 1999 року ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО. Вперше відзначено 21 березня 2000 року.
     
    igor-kit and vovc2301 like this.
  20. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Шукаю такого набалдашника на ручку передач
    10402904_1723929104555017_2255258610409051545_n.jpg
     
    Luftwaffen, Oprishok, SOTNIC and 10 others like this.
  21. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Саме головне не перепутати зі справжньою,в житті всього буває:D
     
  22. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Буває — у веселі 90-ті така цяцька врятувала одного друга на київському вокзалі від шпани.
    Парвда коли він до мене завалився з гранатою в посинілій від натуги руці та із запитанням: «у тебя изолента есть? Я тут презент из Приднестровья чуть испортил!», було ніфіга не смішно
     
    Luftwaffen, SOTNIC, igor-kit and 7 others like this.
  23. консерватор

    консерватор General-leutnant

    вітаю панове. на дворі вогко після вчорашнього снігу та дощу але незабаром буде тепло.
     
    NIA, SOTNIC, igor-kit and 4 others like this.
  24. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    а дзідзя лисого!по тому,що я мав на дах фіндюрить-антену направлять/на ній нет і тб/.чуть не.............,но втримавсь.зара тестую.ну як на такий трафунок-мої щирі побажання такій погоді мало хто чув/люду десь 60-понеділок,всі на роботу біжат.а туй якийсь матолок хоче з даху...бриць)))))))))))))))))))))))))))))).доброго дня всім!Бандерштадт+7,хмарно/снігу,дощу-ніц.а нашо-я вже ж не на даху)))))))))))))))))))/
     
    NIA, SOTNIC, igor-kit and 6 others like this.
  25. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    фі!вєсьолка!бе !най ї мухи люблять))))))))))))))правда молоді плодові форми їдять деякі гурмани-кажуть як бичі яя/шо одне,шо друге-ГУРМАНАМ,ква!!!!!!!!!!!!!!!!/
     
    NIA, SOTNIC, igor-kit and 2 others like this.
  26. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Messages:
    451
    Location:
    Україна
    Усім првіт!Як ся маєте?Хтось вже відкрив сезон?:D
     
    NIA, SOTNIC, igor-kit and 8 others like this.