Цікаво, якими ліхтариками користуються шановні камради і чому. Хто-що використовує на полюванні, риболовлі, в туристичних походах, на копі, беручи участь в бойових діях в зоні АТО, просто в повсякденній діяльності, тощо... Наприклад, я маю три ліхтаря: 1) Nitecore P12 - універсальний, на всі життєві випадки. Вірно служить мені вже майже два роки. Невеликі розміри і вага, захищеність, ергономічний дизайн, продумане управління. Режими роботи дозволяють використовувати його і в якості потужного пошукового (950лм), і як економне джерело світла (1лм). Можливість використовувати додаткові аксесуари, такі як світлофільтри і виносну кнопку, роблять з нього відмінний підствольний ліхтар. Живиться від одного акумулятора 18650. 2) Varta LED x4 Head Light 3AAA - звичайний налобний ліхтар. Простий і надійний. Червоний світлодіод . 3) Fenix E05 - завжди зі мною. Мінімальні розміри. Час від часу, стає в пригоді.
Ну в опитуванні не поставлю 1 галочку -бо є всі перечисленні( крім гасової лампи - це до пана К.). Є і акумуляторні і на батарейки. Але як показує практика - найбільше використовую ліхтарик на сматфоні.
звичайний артас з світлофільтрами. ну і звчичайно гасові лямпи. тре буде якось з собою узяти на ночівлю у ліс. щоб було всьо по кошерному фень-шую.
Так, ліхтарик на смартфоні (чи просто спалах до камери) - на перший погляд, дуже зручний варіант. Він завжди під рукою і світла вистачає для дрібних потреб, таких як підсвітити собі під ноги в слабо освітленому місці. Проте є дуже значні недоліки: 1. тримаючи таким чином телефон у руці, Ви стаєте потенційним кандидатом для нападу злодія; 2. якщо Вам хтось зателефонує, буде складно одночасно говорити по телефону і освітлювати собі дорогу; 3. світла від діоду досить лише щоб освітити метрів 2-3 максимум; 4. так Ви дуже швидко витрачаєте заряд акумулятора, тому можна залишитися і без ліхтаря, і без телефону. Цікаво почути, які саме моделі ліхтарів Ви маєте та який з всіх Ваших ліхтарів є найзручнішим у використанні, який Ви найчастіше берете з собою на риболовлю/полювання/тощо і чому?
от відразу видно що людина в темна та необізнана. ліхтарь як наприклад ніж чи рушниця для де кого є придметом яким він пишається, дехто купляє собі цілу купу різних ліхтарів які до речі коштують не три копійки і дуже з того радіє. це те ж саме що і інши види колекціонування. комусь на те байдуже або світив а хтось втішається з того що має дуже навороченого ліхтаря. отакоєот. а ви кажете я наприкляд схиляюсь до клясики, тобто до гасової лямпи. трохи незручно але красиво та і цигарку запалити завжди можна а не шукати по кишенях запальничку
У гасової лампи є тільки один недолік - її не можна закріпити на зброю, як підствольний ліхтарик. А яка у Вас?
Цікаве фото . То мать рідні викликали дохтора псіхача ( на фото ) шоб полікував колекціонера гасових ламп . Сам користуюся отаким китайським фонариком Повністю вистачає для мого користування , і гасову лямпу теж маю в господарстві .
мені до такої колекції ще дуже далеко, але я прикладаю зусиль. а що до зброї так то немає ніякої проблеми. ось тактичний гасовий ліхтар. отакоєот. а ви кажете
УВ. Консерватор у вас очень тонкое чувство юмора я оценил.( яким він пишається,).Это фонарем что-ли .А мне казалось нужно гордится другими вещами например смелостью. умением держать слово и т.д.
Так, всі власники сучасних тактичних підствольних ліхтариків нервово курять в стороні... В кого ж на озброєнні могли б бути такі девайси? Яка сила світлового потоку? Скільки режимів роботи? Стробоскоп є? На скільки вистачає однієї заправки гасом? Постріл нормально тримає?
http://technicianscience.blogspot.com/ Схоже на правду. Хоча, використання такої зброї, було пов'язане з багатьма складнощами. Чому якийсь збройовий майстер не міг додуматись приладнати до пістолету ліхтар? Те, як все це працювало - вже інша справа...
Теоретически возможно появление такого образца в единичных экземплярах...Для охоты вряд-ли...Вероятнее для самообороны...В темное время суток...Посветил на стук в дверь, отрыл, а там теща. Ну, и сразу...
Один китайський ,щось на зразок кулькової ручки на двох міні-пальчикових батарейках - лупашить промінем світла гарно , але водночас швидко "сідають" батарейки .І один - американський Г-подібний , ось і весь арсенал моїх фонарів .У крайньому разі - мені достатньо... а до колекції "лямп" пана Консерватора та камрада Rover.308 ще далеко
Чому ж, для полювання теж варіант, із засідки скажімо. В нижній частині ліхтаря ручка є, думаю, то щоб можна було скло пластиною прикривати і, таким чином, "вимикати" світло. Можливо там лінза хороша стоїть, тому ліхтар міг би бути досить дальнобійним. Та, швидше за все, Ви праві - такий пістолет зручніше всього було використовувати для самооборони в приміщенні.
Да, по теме-Маглайф на двух мини-пальчиках, аккумуляторный с кучей светодиодов непонятной этимологии и советский подводный на больших т.н. "круглых" батарейках , похож на дубинку , литой из алюминия.(просто валяется, не пользуюсь).