Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    га?
     
    ejnalej, igor-kit и volent2299 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Новий Підсумок для 4-х магазинів (кольору Койот). Для переносу магазинів типу АК як на споряджені та...
      635 грн.
    2. Сумка сухарна модульна універсальна призначена для перенесення особистих речей, сухого пайку, дрібни...
      740 грн.
    3. Підсумок Tardigrade GP Utility Pouch - 3x3 Pro Line - MultiCam original Виробництво Данія
      270 грн.
    4. (в наличии 43 шт.)
      Всі підсумки в новому стані. Підсумок на 1 магазин SA 80 -1/mag MTP кордура оригінал Британія Підсум...
      250 грн.
    5. Темп. Подсумок для сброса пустых магазинов
      60 грн.
  3. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    3.171
    Адрес:
    ДАП (Донецкий аэропорт)
    Вельмишановний, перепразднували восьмое марто? Де хвото калісо?
     
    Саня ZP.UA, slawuta5, гринго80 и 3 другим нравится это.
  4. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    3.171
    Адрес:
    ДАП (Донецкий аэропорт)
    123.png
     
    Саня ZP.UA, гринго80, igor-kit и 3 другим нравится это.
  5. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.448
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :eek:ипануться, с прошедшим 8 марта:D:beer:

     
    гринго80 и igor-kit нравится это.
  6. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
     
    igor-kit нравится это.
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    пане @ejnalej я все єдно небачу світлини.
    мо хтось інший баче?
     
    ejnalej, Саня ZP.UA, igor-kit и 4 другим нравится это.
  8. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    3.171
    Адрес:
    ДАП (Донецкий аэропорт)
    То для просветленних тільки. Тільки для Ананербе))))
     
    ejnalej, Саня ZP.UA, гринго80 и 8 другим нравится это.
  9. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Ось нарешті привів рюкзак в порядок , тобто виправ і все . Тепер хвастаюся шо купив за 300грн , при ціні нового в 120$ .
    WP_20160309_001[1].jpg
    WP_20160309_002[1].jpg
     
    Саня ZP.UA, Unnamed Player, Luftwaffen и 9 другим нравится это.
  10. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.065
    Адрес:
    Лісостеп
  11. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095

    А от кісільова там домалювали вже фотошопери - тілько порте оригінальну картинку бо хіба ж його не спалили на вогнищі комуняки ще в 2016-му році ? 564251_original.png . На передньому плані якийсь піп - то так вже по-новому прямо на судовому засіданні попи присутні ? Та й стосовно помилування - хіба Ви не чули шо в 2020 році замість клуні там вже буде концтабір найбільший з колись існувавших . Доречі один наш форумчанин вже почав розробку технічної документації майбутнього крематорію при концтаборі та познайомився з "потрібними людьми" ще на початку цього року .
     
  12. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.460
    Адрес:
    Поділля
    Мені щось країна-виробник не дуже подобається, та й колір не мій, у мене такого камуфляжу ніц. Але за пропозицію дякую)
     
    casio и igor-kit нравится это.
  13. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.448
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    то може вам наподарувати ще?:D
     

    Изображения:

    IMG_8641-800x500.jpg
    DARKSIDERS и igor-kit нравится это.
  14. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.465
    Адрес:
    Киев
    С вечером панове , у нас сегодня тепло было +10 где то , но без солнца .
    Шо тут нового у нас , панамки смотрю раздают .
    собака еще не сдохла
     
  15. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    А хто його зна , але вони і в америці коштують по 100 даларів , а ше ж треба його сюди привезти .
    http://www.ebay.com/itm/Molle-II-3-...887691?hash=item3f4ee9d80b:g:Kk8AAOSwPgxVTiC7
    http://www.ebay.com/itm/NEW-US-ARMY...335316?hash=item3d13de3754:g:c-MAAOSwpzdWrqzJ
    Про плюси скажу шо він міцний як танк , і досить вмістовний , зручні лямки та купа всіляких строп на які мона навісити додаткові кармани і підсумки .
     
    Саня ZP.UA, Allex761, Unnamed Player и 6 другим нравится это.
  16. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    4.865
    Адрес:
    Слобожанщина.
    Хлопці допоможіть,знаю що це елемент здаеться протиковзання...А не можу знайти в сборі [​IMG]
     
  17. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    Шалом правовірні! Давненько не чулись не бачились!:rolleyes:
    А шо у вашій хаті новенького? Чим здивуєте?:oops:
     
    Alex Faa, консерватор, Allex761 и 6 другим нравится это.
  18. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.448
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212

    щось несхоже, один раз щось подібне але частину в лісі знайшов, може від лісотягів.
     
    консерватор, гринго80 и igor-kit нравится это.
  19. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.448
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes: виїджаю за кордон, розпродую все :D:beer:
     
    DARKSIDERS, KUNDLER, Allex761 и 3 другим нравится это.
  20. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    на Зємлю Абітаванную?:rolleyes:
     
  21. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.448
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    такі да, :beer:
     
    Саня ZP.UA, KUNDLER, casio и 3 другим нравится это.
  22. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    "Сначала почка твоя поедет...потом еще че нить продадим...так глядишь и весь перебирешься...." :D:D:D
     
  23. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.465
    Адрес:
    Киев
    И де того пана Опришка носит , щас забуду что нужно и все , склероз .
     
  24. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    4.865
    Адрес:
    Слобожанщина.
    Пригласимо зараз:D,Пане @Oprishok зайдіть будь ласка
     
  25. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    А у нас похолодало,мать его))Пока домой дошёл замерз в тонкой куртке:D
     
  26. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.465
    Адрес:
    Киев
    Пане Бек о шо вы еще продаете кроме своих частей , огласите весь список пожалуйста .

    огласите-весь-список.jpg