А ну хто може підказати по такому девайсу,воно практичне чи гроші на вітер: https://reibert.info/threads/straxovochnyj-remeshok-dlja-pinpointera.732853/
Та не пігпонтер мене цікавить а шнурок спіральний,а той пігпон мо треба якщо гаська чи самоклєп прибор без пінпойтинга
Причому пін до діскріма ? Пане К ви ж статечна людина і профі копарь , а пишете дурниці . Діскрім це вміння прилада розрізняти метали на чорні і кольорові та й кольорові він ділить на мідь , люмінтій , срібло , злато , а пін показує центр цілі . І оті міні піни зручні тим шо не тре пхати катушку в ямку і шукати де є те манеТТо піном прилада , або по відвалам викинутої землі легше стоячи на колінах шукати піном , аніж махати катушкою , чи жменями перебирати землю і махати над катухою . Хоча ви пане манеТТо не копаєте , то вам той пін не тре , у вас якшо зашилив лопату і вивернув , а там ніц нічого невидно той не тре там більш копати , бо каску чи штик , або свол видно і без піна .
та якщо фнурок тре то відірвіть від вуличного таксофону і буде вам фнурок. в вас є вуличні таксофони? отож і в нас нема((((
Тю то причепіть до свого піна метр шнурка та й ніц нічого не тре купувати . Іноді я шкодую шо в мене ніц нема піна , бо тратиться час шоб знайти манеТТо серед землі , з допомогою піна як окремого прилада це зробити легше .
а це вже кримінал а я дуже законослухняний,і бабульок з кравчучками в електропотяг підсажую і навіть матом їх не крию
отож і я кажу що той пін і на холєру нетеба. а якщо вивернув то одламуєш від грудки по троху та і проводиш над катушкою
Ага! Я так колись полушку розміром з батарейку R 13 шукав у пісочку,сіяв його як у дитинстві З руки в руку,а пін це вещь!
то взагалі треш угар та садомія! то вони тілько на вигляд такі немічні а як автобуса штурмувати щоб всістись чи в самому автобусі до вільного міста біжать то ліпше заховатись кудись подалі бо мало того що з ніг зібють так ще і затопчуть
На вуличних таксофонах вже давно немає гофрованих кабелів . Там звичайний плоский дріт + стальний тросик і все це запханов гофру по типу такої як на душовій шланзі . Якшо ж всетаки надумаєте хуліганити і відірвати трубку то раджу бути обережним бо іноді дурням добре ріже пальці отим стальним тросиком який всередині гофри , бачив таке на власні очі . Колись ше за студенства один із моїх знайомих відірвав ту трубку і майже відтяв собі мезинця і добряче порізав ше два пальці . Такшо будьте чемними і не рвіт трубки .
Якшо манеТТо дрібне чи ше яка дрібна річ то пін економить час пошуку . Хоча я й сам отак шукаю , ламаю грудки і воджу над катухою бо шкодую купити піна , а от якби хто подарував то вже у викопаній ямці шукав би піном , а прилад лежав би поруч .
Правильно ! Спочатку треба з малого - водички та хлібця , а потім якусь цивільненьку взувачку та аглицький френч зумієте попросити , потім завгоспом в таборі станете оскільки зможете знати проблему "з середини" , потім керуючим справами - а там і лантух червонців золотеньких назбираєте і ... в Ріо ! ... І ось вона ...