От техники?

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем holst1988, 7 лют 2016.

  1. holst1988

    holst1988 Feldwebel

    Повідомлення:
    894
    На ганс позициях попалась вот такая штука. Рядом было три гильзы 7.5 cm KwK40. Может ли быть это от какой нибудь техники?
     
  2. Цікаві лоти

    1. Тарілка вермахт під перше виробника Альтвасер. Непоганий стан.
      2000 грн.
    2. Сотейник мідний вінтажний виробництва Франціі
      380 грн.
    3. Вже не частий предмет в колекцію. Стан по фото. Гарні чіткі клейма. Матеріал алюміній. При бажанні м...
      940 грн.
    4. До вашої уваги велика кружка 0,5l офіцерської столовой вермахту. Тавро підглазурне Bohemia 1940 Heer...
      5700 грн.
    5. Ложка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
  3. holst1988

    holst1988 Feldwebel

    Повідомлення:
    894
     

    Images:

    20160205_183605.jpg
    20160205_183559.jpg
    20160205_183550.jpg
  4. holst1988

    holst1988 Feldwebel

    Повідомлення:
    894