Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Та дышит! Чтоб он сдох быстрей!
     
  2. Интересные лоты

    1. Берет ВС Швейцарии с кокардой. Производитель - BMI Контракт 1997 г. Шерсть, хлопок, кожзам. Цвет чёр...
      300 грн.
    2. Берет ВС Великобритании. Шерсть, хлопок, кожа. Цвет Khaki, “полынь”. Для пехотных подразделений. С...
      300 грн.
    3. Берет ВС Австрии. Производитель - R. Pichler. Контракт 1985 года. Шерсть, хлопок, кожа. Цвет зелёный...
      100 грн.
    4. Берет ВС Швейцарии с кокардой. Производитель - CIMA Контракт 1994/95 г. Шерсть, хлопок, кожзам. Цвет...
      300 грн.
    5. Берет ВС Германии. Производитель - BAMBERGER MÜTZEN - INDUSTRIE Контракт VII 1989 г. Шерсть, хлопок,...
      200 грн.
  3. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Messages:
    3,465
    Location:
    Киев
    Значит в больничке клон канает помалу , объелся икры заморской видать .
     
    Саня ZP.UA, Oprishok, NIA and 2 others like this.
  4. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Давно вже не чув цікавого анекдота, а тут:
    Сидят мужик и кот.
    — Эх, — говорит мужик, — жена моя вчера тройню родила.
    — Не переживай, — отвечает кот, — раздашь...)))

    Скопіював на мові оригіналу.
     
  5. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ви знаєте що я вам маю сказати? так от я вас зараз скажу! щойно вийшов на веранду випалить цигарочку, то стою собі палю цигарку, нікого не чипаю. аж тут дивлюсь на вікно що ото воно там сіпається? аж придивився а то нічний метелик у шибку б'ється. так що весна вже почалась. отакоєот. а ви кажете
     
  6. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Яка висота малої гільзи ?
    По клейму на ножику : ЗІШ -

    СРИБНА ПОЛЯНА - SRIBNA POLYANA

    ООО «Вольнянский машиностроительный завод» (ранее «Вольнянский завод имени Шевченка» — ЗИШ) основанный в 1870г немецкой фирмой «Нейфельд и Ко» является единственным в Украине предприятием выпускающим посеребренные столовые приборы. На протяжении более 140 лет предприятие сохранило уникальную технологию производства «изделий мельхиоровых и накладного серебра» созданную фабрикантом Йозефом Фраже. Сегодня под торговой маркой «SRIBNA POLYANA» выпускаются хорошо известные и полюбившиеся многим поколениям коллекции столовых приборов «ROYAL» и «CLASSIC». Вольнянский машиностроительный завод бережно сохранил традиции производства и вот уже на протяжении 140 лет стабильно занимается серийным производством и продажей изделий из нейзильбера под торговой маркой "SRIBNA POLYANA".
     
    vovc2301, SOTNIC, NIA and 4 others like this.
  7. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Лиє як з відра. Прогноз показує, що до ранку перейде в сніг.
     
  8. cvoy

    cvoy Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Хай Панство! Останій рік займаюсь самосадом тютюну. Тай маю насіння. Сорта: Берлі Теннессі та Гавана №хз який. Друзям та знайомим роздав вже. Лишилось ще чимало. Кому треба стукайте в лічку. З Вас тільки плата за пересил!
    З Повагою cvoy!
     
  9. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Уже кричу, вам чути?:smile_6::smile_6::smile_6: Спокійний сон зірвано:smile_5::smile_5::smile_5:
     
  10. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Я вже не те що чую,а вже в темі навіть бачу:D
     
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а що сі стало? чого ото серед ночі волати, чи якийсь привід є?
     
    SOTNIC, NIA, Oprishok and 1 other person like this.
  12. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Пусті пляшки побачив. )))
     
    vovc2301, NIA, igor-kit and 1 other person like this.
  13. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    А вам куме очі відсоток затулив, чи ви розділ "Находки" не дивитесь, гаяваспитаю???
     
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    аааааааааа! не ну воно конешно, воно то так. їх здати можна наприкляд чи у підлогу кажуть вмуровують щоб тепліше було, альбо просто потовкти і дірки позатикати у сажику щоб щури не лазили. так що пусті пляшки то дуже гарна річ. а якщо ще мати свою гуральню а пан Опришок таки її має то можна грілку туди налити. отакоєот
     
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а там що кулеметики дарують, чи мо ще щось у господі придатне та красиве. гаявасуважнопитаю
     
  16. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Я вас зараз, здам, вмурую, потовчу і позатикаю - варвар окаянний!!! Ви п"яні куме гаявасуважнопитаю???
     
  17. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Messages:
    3,465
    Location:
    Киев
    Пошел дрыхнуть , а то что то притомился малость , всем счастливого отдыха .
     
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    та приводу ж ще немає! кацапів ще не знищили усіх, а з мацквабаду лосяче пасовисько не зробили. тож сиджу тверезий поки що.
     
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ви ж і завтра до нас приходьте
     
    NIA likes this.
  20. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Дякую Вам за цікаву інформацію,не думав,що стільки про столового жабокола можна почути:beer:
    висота гільзи 17 мм, і ніяких маркувань:eek:
     
    ASKOT1 likes this.
  21. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Нема за що:beer:
    Якщо Ви правильно вказали калібр та висоту - то можливо ось ця
    http://www.municion.org/8/8Francotte.htm
     
    NIA likes this.
  22. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Last edited: Feb 3, 2016
    NIA likes this.
  23. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    Вітаю.
    Виглядаємо п"ятницю. Адже сьогодні середа (вже навіть майже четвер ;)), і п"ятниця наближається нестримним домкратом.

    Пляшки справді гарні. :smile_12: Щоправда, я таке не збираю. Але якщо зустріну, то візьму, бо бачу, є поціновувачі, навіть у цій темі.
     
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    тобі теж тре щурячі ходи затовкти склом?
    а що ото з райбом було,га? то 504 видавало то взагалі підєднатись було неможливо
     
  25. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    Щось висів сайт безбожно. :confused:

    Український варіант пісні про лабутени: ;)

     
  26. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то ти не чув совєтску вєрсію про лапатьтени
    спасіба сраліну-грузіну
    за то шо всєх абул в різіну.
     
    NIA and Саня ZP.UA like this.