Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Везе вам , в мене до землі ше пів метра снігу як мінімум . Сьогоднішній дощ тіко зробив льодову кірку , а я вже надіявся шо хоч трохи снігу розтопить .
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Димова м18 green , зеленого кольору , з тубусом Не використана
      550 грн.
    2. (в наличии 16 шт.)
      Сигнальні патрони для ракетниці зеленого кольору. В гарному стані. Різні роки. Ціна за 1шт.
      250 грн.
    3. Дым М 18. Красного цвета. Американский. Новый. Состояние отличное.
      800 грн.
    4. (в наличии 46 шт.)
      Білі сигнальні патрони для ракетниці 26мм. Тільки розпаковані. Ціна за 1шт.
      250 грн.
    5. (в наличии 46 шт.)
      Розкладні фаєри червоного вогню, німецького виробництва. Фірми комет і пейнсвессекс, які працюють од...
      240 грн.
  3. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Пасха?
     
  4. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    Ну скільки там тої зими лишилось? :D
     
    Саня ZP.UA, yaruk, obuch59 und 8 anderen gefällt das.
  5. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    У нас якось так-[​IMG]
     
    Саня ZP.UA, yaruk, obuch59 und 7 anderen gefällt das.
  6. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Beiträge:
    5.095
  7. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    yaruk, obuch59, Tayfun_U und 3 anderen gefällt das.
  8. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Ну у мене -3,снег зараза на месте:mad:
     
    Саня ZP.UA, yaruk, obuch59 und 4 anderen gefällt das.
  9. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    О , приємний оку асфальт , а не так як у мене все під шаром льоду і снігу .
    Погано шо самі не приймали участі у погромі тої клуні .
     
    Саня ZP.UA, ejnalej, KUNDLER und 3 anderen gefällt das.
  10. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    7.061
    Ort:
    Ukraine
    Всім добраніч.цицькатих поросят.І сракатих єнотиків.
     
    Саня ZP.UA, ejnalej, obuch59 und 9 anderen gefällt das.
  11. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Скоро Пасха, и к нам опять приедет теща. Мы опять сядем пить чай, и теща опять поставит на стол свой кулич. Мы выпьем чай, а кулич опять не съедим, и теща опять увезет его с собой. Так повторяется уже много лет, и стало как бы традицией. теща совсем не меняется, да и кулич все как новый.
     
    vovc2301, Саня ZP.UA, yaruk und 10 anderen gefällt das.
  12. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Beiträge:
    2.018
    Ort:
    Украина
    Саня ZP.UA, ejnalej, obuch59 und 5 anderen gefällt das.
  13. пропануєте трохи труснути цього підкуркульника?
     
    Саня ZP.UA, ejnalej, obuch59 und 3 anderen gefällt das.
  14. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    А що 1917? Цісар Кароль І мав щось проти графів?
     
  15. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    И что было в 1917?У кацапов революция,а на Буковине-дождь.....
     
  16. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Кароль в 1917 сидив тихо у Букурешти,а у Чернивцях император Карл проводив смотр полонених.[​IMG]
     
  17. та в вас так завши. коли відбувається в інших щось цікаве та інтєрєснє в вас дощ
     
    ejnalej, Veter-59, obuch59 und 3 anderen gefällt das.
  18. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
     
    Саня ZP.UA, ejnalej, obuch59 und 4 anderen gefällt das.
  19. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Доброго вечора панове, як у вас справи ?
    Кому потрібен підлокотник, пишем в лічку. Хто перший напише, тому подарую. Потрібно пофарбувати.
    Фото не виставлю, так цікавіше. Хто вигра, нехай сам виставля.
     
  20. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    А я й забув, що був ще король мамалижників.
    Але все одно - я написав "цісар" Кароль в Королівстві Галичини і Володимерії, а у Великому Герцогстві він відомий як імператор Карл.
     
  21. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    За село мені написав тільки один,значить хабар нікому не потрібен:D:D:D
     
  22. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Краще б і у нас тоді йшов дощ , а все цікаве най би було кацапам .
     
    ejnalej, obuch59, NIA und 3 anderen gefällt das.
  23. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    [​IMG]
     
  24. ну знач ділити будемо на трьох, на вас, на мене і на того третьйого. всьо чесно
     
    Саня ZP.UA, ejnalej, obuch59 und 3 anderen gefällt das.
  25. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Beiträge:
    3.465
    Ort:
    Киев
    Пожалуй к такому событию пол мира присоединиться !
     
    ejnalej, Veter-59, obuch59 und 4 anderen gefällt das.
  26. так ось ти який кіса варабьйанінав!
    до речі пане Р% вас стільці не цікавлять? є гарний гарнитур на 12 персон мастера гамбца