Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    -19.в хаті комхвортно.Втік з лікарні.Що тут нового?
     
    vovc2301, yaruk, SOTNIC и 10 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Стан ідеальни пломби есть, був знайдений.
      37500 грн.
    2. Cube h7 blue, аналог orange тільки виробництво США, топ зі своєї серії
      4000 грн.
    3. 2499 грн.
    4. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на м...
      499 грн.
    5. Камера з важкого бомбера. Лінзи та підвіс цілі. Стан невідомий
      8000 грн.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    швидше одужуйте.
    та усе по старому. змино на дворі та сніг, ніякого копу(((
     
    yaruk, SOTNIC, гринго80 и 5 другим нравится это.
  4. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    Вже вилікувався.хай їм грець.
     
    SOTNIC, гринго80, ejnalej и 5 другим нравится это.
  5. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.451
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :smile_6:, в мене на -21, в хаті +16 , всьо чьотко.:smile_5:пане К. прошу мене викреслити в зимовий час з %.
     
    yaruk, гринго80, ejnalej и 9 другим нравится это.
  6. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095
    Бажаю здравія , пани форумчани ! А чи чули ви , поважні діди , шо ось у світі така новина сталась ? Чи пам'ятаєте ви як наш кулєга все вирішував якісь проблєми та для нас вже стала звичною його періодична відсутність ? Аж ось воно шо -
    "Президентом Португалии стал Консерватор , который является крестником последнего диктатора страны Марселу Каетану."
    А тепер згадайте шо він виробляв у себе за клунею - не інакше як сі тренував
    до майбутньої посади ... ;):beer::beer::beer:
    Привітаємо та побажаємо ! Хто в першій десятці - тому безвізовий режим та безкоштовний вдпочінок в найкращіх казематах португальських буцигарень !
     
    vovc2301, yaruk, SOTNIC и 11 другим нравится это.
  7. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Сообщения:
    6.351
    Адрес:
    Karpatia
    ВІтаю. У мене ще краще: - 6, проти - 15.
     
    yaruk, SOTNIC, гринго80 и 7 другим нравится это.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    неможу. і хітв би та неможу. бо порядок должєн бить а нє то шо січас!
    +16 в хаті то не чотко, то холодно а ви ще і хворі. тож так і до літа можна повністью не вичухатись
     
    ArtBorsuk, NIA, Veter-59 и 3 другим нравится это.
  9. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095

    Шось Ви мабуть на нову джіпу економите , плюс 16 то має бути в спуртзалі аби не пріли спурцмени , а в хаті треба 24плюс .
     
    yaruk, ejnalej, casio и 5 другим нравится это.
  10. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
    Последнее редактирование: 25 янв 2016
    гринго80, ejnalej, casio и ещё 1-му нравится это.
  11. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
    ні собі чого, пан Касіо влаштувався -))))))))))))))

    [​IMG]
     
    yaruk, гринго80, ejnalej и 5 другим нравится это.
  12. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    усім прівіт! у нас зара так холодно що думаю підти спалити сусудові хатку))
     
    SOTNIC, гринго80, casio и 4 другим нравится это.
  13. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    Не знаю як у
    Не знаю як у вас,ребе,а у нас у 7.40 паравоз из Агдессы прибуваэ.Тож таки вин АГДЕСЕН паравоз!Не моргте мени тухес.
     
    гринго80, ejnalej, Саня ZP.UA и 3 другим нравится это.
  14. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    гринго80, KUNDLER, Luftwaffen и 3 другим нравится это.
  15. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Доброго дня,
    Щось Ви плутаєте,його тіко на 160 і вищекілограмових негритосок тягне,а як такого нема то він желізяки волочить:D
     
    гринго80, Саня ZP.UA, casio и 3 другим нравится это.
  16. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    У нас таки потеплило.ЗЕРО.Всим грошовитой рабочой недили!!!
     
    ArtBorsuk, vovc2301, SOTNIC и 7 другим нравится это.
  17. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    яка ж праця? носа на вулицю не випхнеш((( тепер тільки бермудський трикутник: буфет, лазня, люля))) у різній послідовності)))
     
    vovc2301, yaruk, SOTNIC и 7 другим нравится это.
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    вітаю. бджіл вирішив розвести? є деякий ренамент так що звертайся бо мені він не до чого, тілько місце займає
     
    SOTNIC, ejnalej, Саня ZP.UA и 4 другим нравится это.
  19. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Сообщения:
    9.328
    Адрес:
    Сектор_М

    Да повезло ему!
    Самое главное шо тёлка с квадратной галавой! - Кружку с пивом ставить удобно!
     
    сеня73, Luftwaffen, Саня ZP.UA и 5 другим нравится это.
  20. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    Тож у бухвети,лазни таки хтось працюэ....
     
    гринго80, Саня ZP.UA, Veter-59 и 2 другим нравится это.
  21. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    самі ж і працюєм))
     
    yaruk, SOTNIC, Саня ZP.UA и 3 другим нравится это.
  22. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    давненько вже міркував завести, якщо за браком досвіду не вийде то хоть навчу їх маршом літати на діверсіі та каральні операцї до ворогів)))

    а що за ренамент?
     
    vovc2301, yaruk, SOTNIC и 8 другим нравится это.
  23. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    Ну то успихив у праци.
     
    Саня ZP.UA, NIA, obuch59 и 2 другим нравится это.
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    та медогонка чотирьох рамочна, ящик для переносу рамок та рамки штук 5-6, ніж щоб стільники відкривати , дроти щоб вощину натягати, димарь, ще якісь дрібнички. пошукати треба.
     
    гринго80, KUNDLER, Саня ZP.UA и 4 другим нравится это.
  25. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    добре, тоді у резерв. а медогонка на які рамки? чи вона унверсальна?
     
  26. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    шукай шукай а % медом буш брати?:D
     
    гринго80, ejnalej, Саня ZP.UA и 4 другим нравится это.