1. Сьогодні 22.06.2026 о 15-40 до 16-00 будуть проводитись технічні роботи Вибачте за незручності.

Вилка-ложка СС

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Roland.Gal, 19 січ 2016.

  1. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    376
    Адреса:
    Lemberg D.Galizien
    І метал не такий на цьому наборі!
    Бундесові набори також були скопійовані з тих що були під час війни! їх там було декілька видів!
    Ось один з них!
    2405910.jpg
     
    Камерад подобається це.
    1. 1200 грн.
    2. Алюминевый копаный ящик,имеет утраты (на фото)
      650 грн.
    3. Стрічка Максім стан по фото
      5500 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Протяжки МГ, MG клейм нет оригинал
      300 грн.
    5. (в наявності 5 шт.)
      Лента цельная на 250
      1900 грн.
  2. Городовой

    Городовой General-leutnant

    Повідомлення:
    18.317
    Адреса:
    Украина
    были наборы, с таким же соединительным крепежом, но совсем в другом исполнении, в обсуждении типичный после военный набор, ссылку на изделие, я уже предоставил.
     
    vampir, Eugen74, j.wais та ще 1-му подобається це.
  3. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    Ого! Уже на 3 сторінки наговорили про це лайно!
     
    STORM 04, Befehl, romarios та 5 іншим подобається це.
  4. vampir

    vampir Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    226
    Лоти
      на продажу:
    43
      продані:
    517
    Повідомлення:
    4.322
    Это набор ГДР. они есть 2х типов рифленые и гладкие.
    СС там и не пахнет))) фотка похожего с инета
     

    Images:

    3572850 (1).jpg
    STORM 04, Befehl, romarios та 3 іншим подобається це.
  5. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    376
    Адреса:
    Lemberg D.Galizien
    Всім дякую за відповіді, тема закрита!
     
    Камерад подобається це.
  6. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    За такі теми з сомиками потрібно банити, щоб автор, перед тим як запустити черговий раритет від Адольфа Алоїзовича, добре думав.
     
    Befehl, romarios та Кельт подобається це.
  7. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    376
    Адреса:
    Lemberg D.Galizien
    Тема закрита! хочете мені щось сказати пишіть у приватку!
     
    Камерад подобається це.
  8. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    1.Тут теми не закриваються. Це не тема вашого продажу.
    2.Не кажіть, що мені робити, я не скажу куди вам іти.
     
    STORM 04 подобається це.
  9. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    376
    Адреса:
    Lemberg D.Galizien
    А ви свої емоції "j.wais" тримайте при собі, щоб я вам не сказав куди іти.
     
    Камерад подобається це.