Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. R@Mzes

    R@Mzes Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    139
    І не курити! Бо це все одно що петарду в люк кинути :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=FYZG2wqgQ5Y
     
  2. Интересные лоты

    1. Нові штани ACU з можливістю вставки захисних наколінників, розмір XL (наш 50-52) , ЗАМІРИ ДИВІТЬСЯ Н...
      1650 грн.
    2. В доброму стані Загальна довжина 106 см Внутрішній шов 80 см Напівширина поясу 44 см
      1150 грн.
    3. Нові штани з можливістю вставки захисних наколінників, розмір XL (наш 52-54) , ЗАМІРИ ДИВІТЬСЯ НА ФО...
      1830 грн.
    4. Армейские штаны Афганской народной армии, контрактный оригинал. Выполнены по лекалам американской бо...
      900 грн.
    5. Стан як нові, не носилися Розмір вказан М, Тканина тонка ( на літо) ріпстоп Наколінники не передбаче...
      600 грн.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    і на коли ви теє дійство плануєте? та як до вас добиратись, на метрі чи пароплаві а мо єропляном?
     
  4. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Хай потепліє, щоб лопата в землю залазила.
    Від Вас до нас раніше їздив потяг Ковель-Сімферополь. Зараз десь тільки за Херсон.
     
    obuch59, casio, KUNDLER and 1 other person like this.
  5. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    Розумієте , зброя то машина , для обслуговування якої не бажано використовувати будь що . Нарізний ствол має канавки , в яких накопичуються вуглецеві відкладення та рештки металів від кулі . Тобто шомпол то відповідальний інструмент , котрий повинен мати відповідні частини для кріплення йоржика та протирки , ще він повинен обертатись в корпусі пеналу при повзбовжньому перемішенні бо йоржик буде чистити нарізи , в котрі й набивається вся ота гидота у вигляді азотних окислів , металів та вугілля . Це прості незнаючі люди можуть довести нарізного ствола до стану пукалки й потім казати шо то рогатка бо то буде дійсно вже не зброя , особливо коли то короткоствол . Хто вивчав настанови зі стрілецької справи чи хочаби просто служив - той знає що , наприклад , пістолет потрібно чистити кожного дня навіть коли ви з нього не стріляли ......
     
    гринго80, obuch59 and Anatol_AA like this.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    бистро злазьте! ми на ковель!©
    ніч, залізничний вокзал, випроважаю ще тоді майбутню дружину до кієва на сесію. ось-ось має прийти потяг до тоді ще не окупованого криму. родина з хлопчиком років 4-5 чекають на потяг. і тут підходе він! потяг ковель -сімверополь. родина залазе до вагону а проводниця перевіряє квітки. і тут на увесь нічний вокзал лунає крик проводниці. бистро злазьте ми на ковель!!! всі хто чув вилягли. родина швиденько вивантажилась з потягу та стала чекати потяг у бік сімфа, який прийшов хвилин за 10-15. :D
     
  7. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    Вона для Касіо трохі вже не свіжа бо годиться йому в мамки ...:D:beer:
     
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то не суттєво! головне щоб ми щось корисне отримали з тієї оборутки. а сусіда Каціо нешкода
     
  9. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    Сашко - то є ти ???
     
    ejnalej likes this.
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну а хто ж іще?!
     
    гринго80, ejnalej and KUNDLER like this.
  11. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Отож бо і воно! Сідаєте на Ковельский потяг і кажете щоб в Здолбунові перед Рівним збудили. По дорозі буде ще Шепетовка. Там виходити не треба.
     
  12. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    То голодна кутя була , а наступного дня вже не змогли фокус впіймати .:D:beer::beer::beer:
     
  13. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Мо Вам свою тещу посватати? 1951 року народження, дай Бог в липні буде 65. :beer:;)
     
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    тобто у шепетовці ми не будемо шукати люгера якого палька карчагин у німака вкрав?та і гвинтівку він теж десь там заховав
     
  15. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095
    Піду поснідаю та буду читати газети за 1984 рік ( знайшов на горищі ) доки не засну , надобраніч !
     
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а що там цікавого було у тім 1984 році? суцільна битва за врожай, есесерія стоїть на сторожі миру та стабільності в усьому всесвіті, та чернєнка провів чергову зустріч з передовими хлобкоробами крайньої півночі
     
    KUNDLER, obuch59, Oprishok and 5 others like this.
  17. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Ми до Павкикарчягіна в село поїдемо в Вілію і Шумськ. Павкакарчягін мого кума рідного дядька баби рідної тьйотки (третє ребро від ср@ки), якийсь брат! Доречі, в Шепетовці є паравоз! Вєсчь ще та!:beer::smile_14:
     
  18. yaruk

    yaruk Hauptmann

    а не заскоро снідати?
     
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    пропануєте затягнути того паровоза на ваш металобрухт?
     
  20. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Ви трохи путаєте. Тоді Андропов був.
    Я в 1982 році пішов в школу в перший клас. Траурні лінійки це було як свято. Хоронили всіх: Суслов, Брєжнєв, Андопов, Чєрнєнка... Дваццать сідьмой съезд ЦеКаКаПеЕсЕс...
     
    KUNDLER, vovc2301, obuch59 and 5 others like this.
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    таке. андропов був за ільковичем відразу а той сконав у 82 році, а чєрнєнка був перед мішком а мішко у 85 заступив. тож у 84 якраз чернєнка був. бо він та андропов по року керували.
    а травур усі чекали як маленькі канікули, все ж таки три дні перший аз а потім наче два дні. а от з чєрнєнкой невигоріло, не ввели травура гади!
     
  22. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Ага! :beer: Члєнав палітбюро багато було, а травурних вихідних мало:rolleyes:
     
    KUNDLER, casio, NIA and 3 others like this.
  23. консерватор

    консерватор General-leutnant

    отож! гади що тут ще казати. особливо було погано коли по тодішньому тб цілий день крутять якусь камерну музіку від якої кошки тікаюсь світ за очі а потім кіну покажуть про революцію наче мало їх так крутили ті члєніни у 18 році та чівалєк з руЖЖом. і тілько потім скажуть у програмі врємьйа що сконав дорогий та усіма дуже любімий ліанід ількович брежнів.
     
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    добре тут але мушу пертись до крамниці бо цигарки скінчились. тож нерозходтесь я швиденько мотнусь туди та назад, крамниця лише за два квартали від хати. такий собі осередок культури час від часу.
     
  25. Lakki

    Lakki Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    113
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    224
    Messages:
    2,597
    Location:
    УкраЇна
    Ви праві,в той день не вживають.
    Фокус не втрачав:D,в житті і без горілки багато цікавого!
     
  26. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Лєбєдіноє озєро

    Маю надію, що скоро буде травур по Пуйлу.... Хай кацапи посумують :D
     
    гринго80, casio and Veter-59 like this.